Práce volá! Tomáš Řepka se měl nechat zaměstnat, kde a za jakou výplatu?

Svého času patřil k nejlepším stoperům na světě a díky svým fotbalovým schopnostem si měl vydělat stovky milionů korun, ty se ale rozkutálely a Tomáš Řepka se musí spokojit už jen s malým příjmem. Podle informací Expresu se musel nechat zaměstnat.

Z Tomáše Řepky je oficiálně chuďas. Stejně jako zchudlý multimilionář Josef Kokta i on musel do práce a zajímavé je, že pánové si vybrali stejnou profesi. Po vzoru exmanžela Gabriely Partyšové i Řepka skončil jako hlídač parkoviště.

To alespoň vyplývá z informací, které má Expres.cz k dispozici. Exfotbalista se měl v polovině loňského roku nechat zaměstnat u firmy Lordano, a. s., jako pracovník správy vozidel.

„Na konci roku mu sice smlouva skončila, tu mu ale letos znovu prodloužili. Má platit rok. A Tomáš má na starosti kontrolu vozového parku. Pracovní dobu nemá danou fixně, ale chodí tam dost nepravidelně,“ sdělil nám zdroj z okolí bývalého bouřliváka.

Vedení společnosti se k informaci nevyjádřilo. Ačkoliv jsme jim po telefonické domluvě 29. března zaslali dotaz, zda je pravda, že Tomáš Řepka v jejich firmě pracuje jako hlídač nemovitostí a vozového parku, do vydání článku nám nepřišla odpověď. 

Sdílnější nebyl ani Řepka. „Zkus to zjistit, dokud můžeš,“ napsal nám na přímý dotaz Řepka. A jak radil, tak jsme konali a zjišťovali.

Podle našich informací se Řepka musel, co se platu týče, velmi uskromnit. Zatímco na Spartě vydělával až milion korun měsíčně a fotbalem si vydělal stovky milionů, nyní by jeho výdělek měl činit 9500 korun. Kdy ale plní své povinnosti?

Na instagramovému účtu jeho současné partnerky Kateřiny Kristelové je zaznamenán každý jeho krok, a zatímco všichni jeho fanoušci vědí, ve které restauraci který den večeřel, dosud se na sociálních sítích neobjevil ani jeden záběr z práce, kde by měl strávit až padesát hodin měsíčně.

Zajímavé je, že ačkoliv se o jeho tíživé finanční situaci spekuluje již řadu let, zaměstnat se nechal jen několik měsíců předtím, než se rozhodl požádat o snížení alimentů na svého syna Markuse z patnácti tisíc korun na pouhé dvě tisícovky měsíčně. Zda mají tyto dvě události spojitost, to je ale již v rovině spekulací.

Věříme však, že k něčemu takovému by se nepropůjčil, přestože mu před časem bylo sděleno obvinění z toho, že měl jménem své exmanželky Vlaďky Erbové založit společně s Kateřinou Kristelovou hned tři erotické inzeráty. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 3. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  94
 • Trapas
  35
 • Tvl
  20
 • Super
  14
 • Cože
  14
 • Sladký
  13
Komentáře