Řepkovo zabavené fáro za 14,5 milionu: Jde do dražby, za kolik ho můžete mít?

Řepkovo luxusní fáro můžete mít za necelých sedm milionů korun! | foto: Facebook/Magazín ProDriver

Když byl Tomáš Řepka (45) na svobodě a při penězích, býval velkým milovníkem aut. Utratil za ně tolik peněz, co běžní lidé nenašetří za celý život. Za Mercedes-Benz SLR McLaren fotbalista vysolil 14,5 milionu korun. Auto, které má za sebou velice zajímavou historii, jde teď do veřejné dražby. Můžete ho mít za méně než polovinu původní ceny!

Tomáš Řepka si Mercedes-Benz SLR McLaren pořídil v roce 2009. Na frajerské fáro ulovil při společném focení sexy modelku Vlaďku Erbovou, která se s ním o několik let později rozvedla a utekla za hokejistou Michalem Gulašim.

Řepkovi bylo luxusní auto zabaveno státem. Šířily se zprávy o tom, že fotografie vozu viděl jistý zámožný šejk, který si začal SLR nárokovat jako svůj ukradený vůz.

Několik let pak bylo Řepkovo auto v soudní úschově a stálo na parkovišti ve Štěrboholích.

„Vím, že to tam stojí, a nějaké peníze v tom samozřejmě mám. Ale to auto kradené nebylo, možná tam byl nějaký podvod s pojištěním, ale to nevím. Jezdil jsem s tím půl roku a pak mě z toho vyndali. Už je to dlouhá doba a já dneska ve finále nevím žádné řešení. Nikdo mě neinformoval. Bylo to poslední auto, které jsem si od té firmy koupil,“ svěřil se v minulosti deníku Blesk Řepka.

Podle magazínu ProDriver nastal v kauze Řepkova auta zajímavý posun. 

„SLR Tomáše Řepky se po několika letech dostalo z policejní izolace a po třech dnech od nástupu Řepky do vězení na dva a půl roku je k dispozici ve veřejné dražbě,“ píše magazín na svém Facebooku, kde se objevily i nové snímky vozu, v němž se bývalý hráč Sparty vozil.

Řepková kára je na prodej!

Řepková kára je na prodej!

Ještě nedávno byl vůz v naprosto dezolátním stavu a fotografie vraku obletěly svět. 

V Hradci Králové byl vůz opraven v autorizovaném servisu Mercedes-Benz. Celá renovace luxusního fára vyšla na půl milionu korun.

Opravy vyšly zhruba na půl milionu korun.

Opravy vyšly zhruba na půl milionu korun.

Aktuálně ho podle výše uvedeného magazínu prodává Škofin ve veřejné dražbě.

Kdo z vás se chce povozit v bývalém Řepkově bouráku? Vyvolávací cena je 6 799 000 korun.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat