jít naiDNES.cz

Světová ostuda! O odsouzení Řepky s Kristelovou píší média od Anglie po Srbsko

Ostuda. A teď i celosvětová! O Tomáši Řepkovi se po odsouzení k půlročnímu žaláři mluví úplně všude. Nit na někdejším stoperovi West Hamu či Fiorentiny nenechaly suchou celosvětově uznávané servery jako Daily Mail či The Sun, ale ani bulvár ze Srbska. A nevídané popularity se dostává i Kateřině Kristelové, která je v každém článku zmíněna jako spolupachatelka!

Daily Mail, The Sun, Mirror, italský deník Corriere della Sera a spousta dalších. Tomáš Řepka opět plní stránky předních světových serverů, stejně jako když válel v dresu West Hamu či Fiorentiny. Jenže tentokrát jako zločinec, který jde sedět za zveřejnění pornoinzerátů kompromitujících jeho exmanželku Vlaďku Erbovou.

„Tomáš Řepka má malér. Bývalý obránce Fiorentiny byl soudem v Brně odsouzen na šest měsíců vězení za šíření falešných erotických inzerátů bývalé manželky Vlaďky Erbové po internetu,“ píše například Corriere della Serra, který přidává i odstavec s podtitulkem „horká hlava“, kde rekapituluje počet Řepkových červených karet i prohřešků proti zákonu.

Chvilku slávy, o níž se jí asi ani nesnilo, ale prožívá také Kateřina Kristelová. Každý článek, včetně toho na Daily Mailu či The Sun, ji pečlivě zmiňuje jako spolupachatelku.

O Řepkovi a Kristelové se píše po celé Evropě.

O Řepkovi a Kristelové se píše po celé Evropě.

„Hráčova současná partnerka, televizní moderátorka Kateřina Kristelová, dostala pokutu 50 tisíc korun (1750 liber) za svou účast na útoku,“ píše The Sun. Ten také podobně jako ostatní servery cituje poškozenou Vlaďku Erbovou a článek doplňuje jejími žhavými fotkami v plavkách.

Řepkovi s Kristelovou se ovšem nevěnují zdaleka jen v zemích, kde vyhlášený bouřlivák strávil kariéru. Vypečená dvojice je teď známá třeba i v Srbsku, jelikož o rozsudku informoval zdejší Mozzartsport.com!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:53 22. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  112
 • Super
  22
 • Trapas
  22
 • Tvl
  12
 • Cože
  8
 • Sladký
  6
Komentáře