jít naiDNES.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Tomáše Řepku přišel podpořit Lukáš Rosol. | foto: Herminapress

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil bouřlivák Tomáš Řepka. Na křest dorazila hrstka jeho přátel, kteří jej v minulosti veřejně podporovali. Přítomnost jedné persony ale bila do očí. Co mají společného Tomáš Řepka a tenista Lukáš Rosol?

Jaromír Blažek, Ladislav Vízek, Jozef Chovanec, Martin Frýdek, Jakub Kohák, Leoš Noha, Miloš Pokorný a Roman Ondráček. To jsou přátelé z řad slavných osobností, kteří přijali pozvání Tomáše Řepky a ve středu večer pokřtili jeho novou autobiografii Kapitán.

Nebyli ale jediní. Soudně stíhaného exfotbalistu přišel v předvečer jeho čtvrtečního soudního líčení, kam za sebe poslal jen právního zástupce, podpořit i tenista Lukáš Rosol. Co mohou mít ti dva společného? Kromě toho, že si oba vrcholovým sportem vydělali miliony, se může zdát, že nic, přitom realita je úplně jiná.

Kromě toho, že blikanci netrpěl jen Řepka na hřišti, ale mnohdy i Rosol na tenisovém kurtu, kdy pravidelně výměny stran nenápadně strkal do svých soupeřů, aby je vyvedl z koncentrace, kvůli čemuž se stal snad nejvíc nenáviděným tenistou na okruhu, což mu v minulosti vpálil do tváře například britský tenista Andy Murray, tak mají i podobný soukromý život.

Ačkoliv to není všeobecně známý fakt, i Lukáš Rosol má stejně jako Tomáš Řepka za sebou už dva rozvody. Se svou první ženou, atletkou Denisou Rosolovou, vydržel pouhé tři roky, a to od roku 2008 do roku 2011, a s Michaelou Ochotskou, se kterou má syna Andrého, se rozvedl během mnohem kratší doby.

Stejně jako Řepka i Rosol nemá se svými exmanželkami příliš vřelý vztah. Ba naopak! A je otázkou, kolikrát se Rosol od rozvodu s Ochotskou se svým téměř tříletým synem potkal.

Pánové si nejsou ale zas tak podobní. Ačkoliv se oba dokážou rychle zamilovat a nadchnout se pro novou lásku, Řepka zůstává při zemi a s Kateřinou Kristelovou žije stále jenom na takzvanou psí knížku, zato Rosol se stihl jenom několik měsíců od rozvodu s Ochotskou zasnoubit a oženit se s krásnou Petrou.

A ještě v něčem jsou rozdílní. Například Rosol všechny své vydělané miliony nerozfofroval a také mu nehrozí několikaleté vězení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:36 5. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  43
 • Trapas
  31
 • Super
  18
 • Cože
  15
 • Tvl
  14
 • Sladký
  8
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře