jít naiDNES.cz

Odsouzený Řepka přistižen v Dánsku! Fanoušek se s ním vyfotil na letišti

Co nevidět má exfotbalista Tomáš Řepka (45) nastoupit do věznice s ostrahou. Ale než se bude muset obléknout do „tepláků“, chce si ty poslední chvíle na svobodě ještě užít. Dokonce se rozhodl vycestovat i do cizí země, kde ho načapal všímavý fanoušek.

Bývalému bouřlivákovi Tomáši Řepkovi se pobyt na svobodě krátí. Ještě se sice neví, kdy přesně má nastoupit do vězení, ale i jeho právník přiznal, že to nebude dlouho trvat. 

Proto si možná sportovec chce to čekání zkrátit tím, že se ještě podívá do světa, než se na okolí bude moci dívat jen skrz mříže. Teď dokonce odcestoval do Dánska.

Že je v cizině, by se nevědělo, nebýt fanouška, který tolik toužil po fotce s bývalou fotbalovou legendou, až Řepku na svém Instagramu provařil. Potkal se se svým idolem na dánském letišti a ihned se s ním vyfotil.

Fotbalista si odjel na poslední výlet před vězením?

Fotbalista si odjel na poslední výlet před vězením?

„Překvapilo mě to, náhoda. Letěli jsme s přítelkyní do Dánska a jeho potkali v Dánsku na letišti. Byl velmi milý a příjemný,“ napsal Expresu velký fanda legendárního fotbalisty.

Ten možná ani nechtěl, aby se vědělo, že teď odletěl do ciziny, když má brzy nastoupit do vězení. Ale vypadá to, že mu soudce nezakázal cestovat.

Podle informací Expresu se měl budoucí vězeň radit se svým právním zástupcem, jestli může vycestovat. Asi už si nechtěl přivodit možný problém do budoucna. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:04 2. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  140
 • Super
  93
 • Sladký
  44
 • Haha
  40
 • Tvl
  34
 • Cože
  32
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat