jít naiDNES.cz

Odsouzený Řepka přistižen v Dánsku! Fanoušek se s ním vyfotil na letišti

Co nevidět má exfotbalista Tomáš Řepka (45) nastoupit do věznice s ostrahou. Ale než se bude muset obléknout do „tepláků“, chce si ty poslední chvíle na svobodě ještě užít. Dokonce se rozhodl vycestovat i do cizí země, kde ho načapal všímavý fanoušek.

Bývalému bouřlivákovi Tomáši Řepkovi se pobyt na svobodě krátí. Ještě se sice neví, kdy přesně má nastoupit do vězení, ale i jeho právník přiznal, že to nebude dlouho trvat. 

Proto si možná sportovec chce to čekání zkrátit tím, že se ještě podívá do světa, než se na okolí bude moci dívat jen skrz mříže. Teď dokonce odcestoval do Dánska.

Že je v cizině, by se nevědělo, nebýt fanouška, který tolik toužil po fotce s bývalou fotbalovou legendou, až Řepku na svém Instagramu provařil. Potkal se se svým idolem na dánském letišti a ihned se s ním vyfotil.

Fotbalista si odjel na poslední výlet před vězením?

Fotbalista si odjel na poslední výlet před vězením?

„Překvapilo mě to, náhoda. Letěli jsme s přítelkyní do Dánska a jeho potkali v Dánsku na letišti. Byl velmi milý a příjemný,“ napsal Expresu velký fanda legendárního fotbalisty.

Ten možná ani nechtěl, aby se vědělo, že teď odletěl do ciziny, když má brzy nastoupit do vězení. Ale vypadá to, že mu soudce nezakázal cestovat.

Podle informací Expresu se měl budoucí vězeň radit se svým právním zástupcem, jestli může vycestovat. Asi už si nechtěl přivodit možný problém do budoucna. 

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat