jít naiDNES.cz

Odsouzený Tomáš Řepka: Co se dělo po soudu a kam zmizela Kristelová?

Tomáš Řepka (44) má za sebou mimořádně náročný den. V Brně si vyslechl zdrcující rozsudek ve výši šesti měsíců ve věznici s ostrahou. Dokonce ani jeho přítelkyně Kateřina Kristelová (38) nevyvázla „s prázdnou“, neboť jí ctihodný soud udělil peněžní trest padesát tisíc korun. Po takové náloži se exfotbalista vydal zpátky do Prahy, kde možná očekával útěchu od své partnerky. Ta ale nepřišla, a tak se Řepka odebral poobědvat. Sám.

Tomáše Řepku čekalo v Brně nemilé překvapení. Byl uznán vinným ve věci falešných pornoinzerátů, za jejichž podání si teď bude muset odsedět půl roku natvrdo. 

Ačkoliv Kateřinu Kristelovou se z toho snažil zcela vyvléknout, nakonec ani ta trestu neunikla. Moderátorka bude muset zaplatit padesát tisíc korun.

Co bývalého obránce Sparty čekalo po návratu do Prahy?

Po tak nezdařeném dni je nabíledni, že se Tomáš jistě těšil na teplo domova (ten se momentálně nachází v hostivařském bytě jeho partnerky), a na otevřenou náruč osoby jemu nejdražší. 

Po zdrcujícím rozsudku, který Řepkovi udělili 6 měsíců ve vězení, se vřelé...

Po zdrcujícím rozsudku, kdy Řepka vyfasoval šest měsíců natvrdo, se vřelé přivítání zřejmě nekonalo.

V reálu se scénář zřejmě takhle idylicky neodvíjel, neboť podle našich zdrojů se fotbalista dal doma během třiceti minut „do kupy“ a sám pak vyrazil do místní restaurace poobědvat.

Během oběda se Řepka tvářil poněkud zadumaně, za téměř neustálého telefonování si vkládal sousta rozvážně do úst. I přes tmavé brýle, které zřejmě nesundává ani během spánku, bylo znát, že mu tentokrát není do zpěvu. O to překvapivější se zdá být fakt, že jeho láska Kateřina ho nedoprovázela a nejspíš ani doma na něj nečekala s přichystaným vavřínovým věncem.

Tomáš Řepka se po cestě z Brna stavil v hostivařském bytě a pak se šel najíst....

Tomáš Řepka se po cestě z Brna stavil v hostivařském bytě a pak se šel najíst. Sám.

Namísto toho moderátorka žhavila sociální sítě, kde své „fanoušky“ ujišťovala, že za Tomášem vždycky bude stát a že ani smrt dvojici nerozdělí.

„Ráda bych všechny ujistila, že já a Tomáš jsme šťastní, spokojení a máme se rádi. Žádný rozsudek na tom nic nezmění. A žádný zatím není pravomocný. Takže tragédie se nekoná a ani konat nebude,“ nenechává Kristelová nikoho na pochybách, jakou oporou pro svého partnera hodlá vždy být.Za svým partnerem budu stát vždycky a za jakýchkoliv okolností,“ dodává Kateřina odhodlaně. 

Doufejme že Kristelová nemlátí jen prázdnou slámu a až ji Řepka bude vyhlížet za mřížemi, nenechá ho – už zase – na holičkách.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:13 22. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  113
 • Trapas
  25
 • Super
  20
 • Tvl
  14
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře