Nechutný útok na Bittnerovou. Kvůli Řepkovi a Kristelové jí celou noc vyhrožovali!

Miluše Bittnerová čelila anonymním vulgárním útokům poté, co se v pořadu Lucie, postrach celebrit rozpovídala o dvojici Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka. | foto: koláž Expres.cz

Herečka Miluška Bittnerová se dostala do pořádné šlamastyky. A stačilo k tomu opravdu málo. Během rozhovoru totiž řekla svůj názor na chování Tomáše Řepky a Kateřiny Kristelové a trest v podobě výhrůžek a sprostých nadávek na sebe nenechal dlouho čekat. Půjde někdo před přestupkovou komisi?

Nepravomocně odsouzení Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová mají velmi agresivní fanklub. To na vlastní kůži poznala i herečka Miluška Bittnerová, která se oslím můstkem během rozhovoru pro pořad Lucie, postrach celebrit dostala právě k této dvojici, když se řešilo, proč se jí říká česká Marilyn Monroe.

„Jsem fanoušek této kauzy. Hrozně jsem se tomu smála. Přišlo mi to vtipné. Kdyby to někdo napsal do filmu, řekla bych si, že je to scenáristický výmysl a není možné, že někdo toto dělá. Humor ale stranou. Je tam rovina dětí. Nejde o miminka, jsou to děti, co mají kolem další děti. Pokud mají kolem sebe hajzly, tak jsou šikanované,“ řekla Bittnerová svůj názor na Kristelovou s Řepkou, které přirovnala ke sklepu, který nemá dno.

„Tomáše neznám a hrozně mě překvapuje. Znám jenom hodně slavné fotbalisty, jako je Pavel Nedvěd. Pana Řepku jsem neznala. Říká se ale o něm, že byl hodně dobrý. Zarazilo mě, že ve svém věku napsal čtyři životopisy. Ráda bych si přečetla životopis Jágra, ale ten ještě nic nenapsal,“ bavila se v rozhovoru herečka.

Ta naopak přiznala, že s Kristelovou se jednou potkala a nebyla to moc pozitivní zkušenost.

„Měly jsme problém, protože si mě brala moc do pusy. To se ale stane. Nemůžu ani říct, co říkala. Já jsem docela éro, ale tohle bylo moc,“vysvětlila Bittnerová, kterou nejvíc fascinuje jejich chování.

„Kdybych já se ožrala a zfetovala a podala pornoinzeráty nějakého svého bývalého, tak v okamžiku, kdy to takhle prosákne ven, tak prostě jdu a s velkou pokorou se omluvím. Řeknu, že jsem úplně blbá kráva, a lezla bych kanály. Oni jsou výborní, že to takhle zvládají. Já to nechápu. Já jsem slaboch, nedokázala bych to. V tomhle klobouček,“ uzavřela v rozhovoru kauzu herečka.

To, co následovalo, ji ale velmi nemile překvapilo a záhy požádala novinářku Lucii Šáleovou, která s ní rozhovor pro svůj pořad Lucie, postrach celebrit dělala, aby záznam smazala.

„Byl to nejvtipnější stream, ale musím se smutkem oznámit, že musel být stažen, protože jsme si dovolily mluvit o Kristelové a Řepkovi. Pak se děly věci, které jsou nad mé chápání. Miluška s nimi nechce mít nic společného. Špinit si s nimi ruce, proto radši požádala o stažení videa. Fakt to nechápu, jak je někdo schopný výhrůžek,“ vysvětlila Šáleová s tím, že Bittnerové bylo vyhrožováno.

„Nic špatného jsme s Miluškou neudělaly, ale ona opravdu byla bombardovaná sprostými a vulgárními anonymy. A to celou noc. Tak mě požádala o stažení, protože to bylo za hranicí trochu normálního chování,“ uzavřela Šáleová.

Jsme zvědaví, zda se i tento případ dostane před přestupkovou komisi a zda Kristelová s Řepkou budou trvat na prošetření výhrůžek, aby případ nešpinil jejich veřejností respektovaná jména. Jsme si jistí, že na to milenci nasadí svůj mnohačlenný právní tým a skupinu IT expertů, kterou mají k dispozici.

Sama herečka to ale zatím řešit nehodlá. „Nikdy jsem nečetla takové bahno. Nemám náladu podávat trestní oznámení na neznámého pachatele, výhrůžky smrtí tam stejně nebyly a policie se má z našich daní zabývat důležitějšími věcmi. Nechala jsem video stáhnout, protože do takové žumpy a idiotské hry s exkrementy se nenechám zatáhnout. Netvrdím, že mi psali oni, nevím, kdo to byl, a řešit to nehodlám. Já fakt na takovou hnusobu nemám náladu ani čas. Mluvila jsem ve videu o svém psovi, že je autista, možná ho to naštvalo a poslal mi to on. Bude-li to ale nějak gradovat, dám vědět svému advokátovi,“ sdělila nám Bittnerová.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:03 12. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  228
 • Tvl
  34
 • Trapas
  29
 • Haha
  23
 • Cože
  21
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat