Řepka přiznal, že to s počítači neumí. Ukázal tím na Kristelovou?

Zachoval se jako kavalír. Poté, co Expres.cz upozornil na fakt, že policie Tomáše Řepku a Kateřinu Kristelovou obvinila ze spáchání přečinu poškození cizích práv, za což jim podle trestního zákoníku hrozí až dva roky natvrdo, Řepka vzal všechnu vinu na sebe. My máme ale důkaz, že s největší pravděpodobností lže!

Jak jsme již informovali, Tomáš Řepka se rozhodl vzít veškerou vinu za vytvoření hned několika erotických inzerátů jménem Vlaďky Řepkové Bahenské (dříve Erbové) na sebe. A kromě námi již zveřejněných detailů z vyšetřování, kdy kriminalisté zaznamenali, že zatímco v bance Řepka za aktivaci účtu platil, Kristelová diktovala číslo účtu ze svého telefonu, nyní přinášíme další důkaz, že účty na pornostránkách nejsou jeho dílem.

Tomáš Řepka by totiž nic podobného nesvedl. A není to naše tvrzení, nýbrž jeho. V Show Jana Krause, kde byl i s Kateřinou Kristelovou hostem v prosinci loňského roku, tedy několik týdnů po založení inkriminovaných erotických inzerátů, na sebe práskl, že si s počítači nerozumí.

Jan Kraus, jako by tušil, že tento moment nastane, se ho totiž přímo zeptal, jak je na tom s používáním mobilních telefonů a počítačů. „Právě, že ne. Právě, že špatně. Paradoxně nejsem starý, ale jsem stará škola. Já moc ty kompjútry nemám rád,“ řekl doslova Tomáš Řepka s tím, že má iPad, ale jen si na něm pouští sportovní přenosy. To jeho milá se svěřila, že je aktivní uživatel.

Je tak nasnadě se zeptat, zda je opravdu reálné, že by Tomáš Řepka byl schopný založit na stránkách Sex.cz či Amateri.com jménem své druhé exmanželky hned tři erotické inzeráty a posléze si s potenciálními kunčafty dlouhé hodiny v ženském rodě vypisovat a navádět je, aby na telefonní číslo Vlaďky Erbové zasílali sprosté SMS zprávy.

S ohledem na to, že sám tvrdí, že je na tom s užíváním telefonů a počítačů velmi bídně, se dá ale předpokládat, že v této kauze zrovna on figuroval jenom jako peněženka. Pokud ovšem i peníze nebyly Kateřiny Kristelové. Rozhodnout ale bude muset soud, který určitě i k jeho slovům z Show Jana Krause bude muset přihlédnout.

Pokud tomu tak opravdu bude, nevypadá to pro Kateřinu Kristelovou vůbec dobře. To by to totiž naopak vypadalo, že to celé zosnovala právě ona.

Tuto teorii ostatně potvrzuje i poškozená Vlaďka Řepková Bahenská. Podle jejích slov je strůjcem všeho Kristelová, Řepka to s počítači totiž nikdy neuměl. „Je manipulován a ovlivňován svou současnou přítelkyní. Žila jsem s ním skoro osm let a troufnu si říct, že ho znám velmi dobře. Nikdy nebyl zastáncem a příznivcem žádných sociálních sítí, počítač nikdy neovládal a nepoužíval,“ argumentovala Vlaďka pro Blesk.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:13 18. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  43
 • Haha
  22
 • Trapas
  12
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat