jít naiDNES.cz

Trest pro Tomáše Řepku se zpřísnil: Odsedí si 2,5 roku v ruzyňské věznici

Smůla se Tomáši Řepkovi (46) lepí na paty. Poté, co ho odvolací soud poslal na dva roky do vězení, nyní se mu ještě trest zpřísnil. Redakce iDNES.cz to zjistila z databáze soudních rozhodnutí. Dohromady si tedy má odsedět dva a půl roku roku v ruzyňské věznici.

Na fotbalistu Tomáše Řepku se to jen valí. Jelikož nedodržoval stanovené podmínky, Okresní soud Praha-západ mu proměnil podmínky na výchovný trest v jednom případě na půl roku vězení a ve druhém na tři měsíce. 

Řepkův obhájce si to nenechal líbit a hned podal stížnosti. Ale justiční databáze uvádí, že Řepkovi půl roku ve vězení soud potvrdil. 

„Krajský soud v Praze zrušil napadené usnesení v neveřejném zasedání konaném 30. 4. 2019. Bližší informace z tohoto důvodu nemůžeme sdělit, rozhodnutí dosud nebylo vyhotoveno a doručeno účastníkovi,“ sdělila serveru iDNES.cz mluvčí Jitka Kubešová.

Známý sportovec má nyní pravomocně potvrzeny dva nepodmíněné tresty. V pondělí dostal u Městského soudu v Praze dva roky vězení za zpronevěru a falešné pornoinzeráty útočící na bývalou manželku Vlaďku Erbovou. Dalšího půl roku mu teď krajský soud přidal potvrzenou přeměnou dřívější podmínky.

Tomáš Řepka by měl v co nejbližší době nastoupit do ruzyňské věznice, ale o přesném datu ještě není rozhodnuto. V tomto případě už se ale fotbalista vězení nevyhne. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:17 31. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  157
 • Haha
  42
 • Trapas
  26
 • Tvl
  25
 • Cože
  21
 • Sladký
  18
Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat