Řepka se usmířil s dětmi: „Erbová byla brzda. Vše dobré je díky Kristelové“

Tomáš Řepka promluvil o vztahu s dětmi a Vlaďkou Erbovou. | foto: Profimedia.cz

Fotbalista Tomáš Řepka (43) se v poslední době dost změnil. Z bouřliváka je kliďas, který chodí na akce, usmířil se s dětmi a dokonce i s bývalou manželkou Renátou, s níž se dlouhé roky přel. Expres.cz přiznal, že za to může především jeho partnerka Kateřina Kristelová (37) a fakt, že Vlaďka Erbová (36) už do jeho života nepatří.

Sportovec Tomáš Řepka momentálně prožívá opravdu dobré období. A může za to především klid, kterého se mu po letech dostalo. Urovnal si vztahy s dětmi a bývalou manželkou Renátou a začal si života pořádně užívat. Chodí do společnosti, jezdí na dovolené a má i čas sám pro sebe.

Serveru Expres.cz na 15. narozeninách podniku La Bodeguita Del Medio přiznal, že je to především tím, že v jeho životě už není Vlaďka Erbová, která podle jeho slov byla brzdou. „Byl jsem tak zaslepený, až jsem byl hloupý,“ uvedl dokonce velmi otevřeně s tím, že se díky rozchodu sblížil nejen s dětmi, ale i s mnoha dalšími lidmi.

Tomáši, po letech se vídáš s dětmi. Jaké z toho máš pocity?

Je to nádherný pocit! Nikdy bych nevěřil, že to půjde tak rychle. Díky Kačce jsem dal svou původní rodinu dohromady a jsem za to strašně šťastný a užívám si to, i když to na mně prý není moc vidět. Uvnitř sebe to ale prožívám hodně. Syn mi dokonce představil přítelkyni, dcera zase přítele... Myslím, že je to na dobré cestě.

Řešili jste spolu minulost?

Neřešili, je to už pravěk. Ty věci se bohužel staly a vrátit se nedají. Nezbývá mi tedy nic jiného, než se dětem omlouvat. Ony to samozřejmě nevyžadují, protože vidí, že jsem si té chyby, kterou jsem udělal, vědom.

Žádná barikáda mezi vámi tedy teď není?

Rozhodně ne.

Řepka konečně vypadá spokojeně.

Řepka se usmířil se svými dětmi.

Jak vycházíš s Renátou?

Dobře. Teď nedávno měl Tommaso zápas a my tam byli společně jako rodina. Byla to pohoda, normálně jsme si povídali a dořešili spolu věci, které jsme neměli vyřešené. A paradoxem je to, že se Renáta zná s Kačkou a jsou také v pohodě.

Myslíš si, že to je tím, že už nejsi s Vlaďkou?

Stoprocentně.

Ona tedy byla celé roky tím problémem?

Byla to obrovská brzda a já jsem si to v té době vůbec neuvědomoval. Byl jsem tak zaslepený, až jsem byl hloupý... Nejbližším, co mi to říkali a já jim nevěřil, se musím omluvit a dát jim za pravdu, protože dnes to všechno vidím a vím, že to bylo špatně.

Kdo vlastně inicioval usmíření s dětmi a bývalou ženou?

Kačka. Povyprávěl jsem jí svůj příběh a ona mi řekla, že to musíme dát dohromady. Říkala, že za zkoušku nic nedám a buď to vyjde, nebo ne. No a ono to vyšlo. Myslím si, že jsme si to hodně dlužili a děti čekaly, až ten první krok udělám. Když jsem ho udělal, vyšly vstříc a zachovaly se velmi dobře. Dnes se tedy normálně scházíme a jsme každý den v kontaktu. Píšeme si, voláme.

Kateřina tě hodně změnila. Postarala se o velké zlomy ve tvém životě. Čím to je?

Asi mě pochopila. Poznala, jaký jsem člověk a co potřebuju. Ví, co mám a nemám rád, a naprosto dokonale mě přečetla.

Řepka s Kristelovou opět vrkali.

Řepka se hodně změnil.

Obměkčila bouřliváka?

Já jsem byl vždycky kliďas a v pohodě, ačkoli se to nezdá. Ale Kačka šlápla na to místo, na které bylo třeba. Každý den mi dává najevo lásku, podporu a já se jí to snažím vracet. A doufám, že i ona je šťastná, jako jsem já.

Chodíte spolu hodně do společnosti, což jsi dřív nedělal. Baví tě to?

V mediálním zájmu jsem byl vždy, ale v tom špatném slova smyslu. To mi bylo samozřejmě nepříjemný, a tak jsem do společnosti moc nechodil. Teď je to takové příjemné a užívám si to. Nikdy jsem nebyl nakloněný večírkům a akcím, ale teď poznávám, že to může být i přátelské. Navíc chodím do společnosti s člověkem, kterého miluji, a to musíš uznat, že to je hned o něčem jiném.

Když jsme u té lásky, co říkáš na nového přítele dcery?

Byl nám představen a já zjistil, že se vlastně známe. Víme o sobě už déle. Pro mě je hlavní, že je dcera šťastná a spokojená. Je to její věc, její život a já doufám, že jí to vyjde a budou spolu dlouho.

Nejsi tedy z těch otců, kteří by vztah dcery těžce nesli?

Rozhodně ne. Tedy do doby, dokud je vše v pořádku. Jakmile by jí nějak ubližoval, tak rozhodně zakročím.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 29. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  60
 • Sladký
  15
 • Tvl
  15
 • Haha
  13
 • Trapas
  12
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat