Krutá rána pro Řepku: Gulaši se chlubí jeho synem, oblékl mu dres Komety!

Michal Gulaši sdílí nespočet fotek s Řepkovým synem. Ten malého Markuse neviděl několik měsíců. | foto: Instagram, Expres.cz: Tilen Vajt

Tak tohle Tomáš Řepka (43) zřejmě jen tak nerozdýchá! Partner jeho bývalé ženy Vlaďky Erbové (35) sdílí na svém profilu fotky jeho syna a nešetří na něj krásnými slovy. „Miluju ho,“ píše dokonce Michal Gulaši (30) na síti a označuje ho za brněnského Komeťáka!

Je tomu už několik měsíců, co Tomáš Řepka neviděl svého syna Markuse a dceru Vlaďky Erbové Viktorku. Po rozchodu se totiž vnadná modelka odstěhovala do Brna za svým partnerem Michalem Gulašim, který aktuálně hraje za brněnskou Kometu.

Erbová sice uvádí, že se Řepka odmlčel a nekomunikuje s ní, podle dobře informovaných zdrojů se ale fotbalista několikrát pokusil děti kontaktovat a dokonce vážil dlouhou cestu na Moravu, kde si je chtěl vyzvednout. Nepodařilo se.

Příspěvky Gulašiho na sociálních sítích tedy zřejmě budou pro fotbalistu ranou do srdce. Hokejista Gulaši svůj Instagram plní fotkami jeho syna s popisky: „Miluju ho. Mám skvělou rodinu.“

Gulaši slovy na malého Řepku nešetří.

Gulaši slovy na malého Řepku nešetří.

Pyšní se dokonce i tím, že malého Markuse učí na bruslích a je z něj hokejový nadšenec. U fotky, kde si malý Řepka čte sportovní noviny, dokonce fanklub Komety na bývalého fotbalového reprezentanta naráží. „Počkej, až zjistí, že jsi četl titulek Fandím Spartě,“ napsal fanklub s výsměchem.

Markus Řepka.

Markus Řepka.

Tento komentář ale nechal Gulaši raději bez odezvy a pochlubil se dalšími fotkami s Markusem, u nichž například píše: „Můj kluk.“

O něco sdílnější je ale Erbová, jejíž komentáře vypovídají o tom, že mezi bývalými manželi stále panuje nevraživost. „Je fajn potkat kluka, který je ve svých letech charakter větší než mnozí muži,“ napsala k fotce, na které Gulaši drží Markuse na ramenou.

Gulaši s malým Řepkou na rameni.

Gulaši s malým Řepkou na rameni.

Situace mezi Řepkou a Erbovou je zkrátka vypjatá a nezbývá než čekat, kdy se jeden z nich rozhodne situaci řešit. Problémy mimo jiné nepřímo naznačila i Řepkova přítelkyně Kateřina Kristelová, která vyvrátila, že by se Tomáš o děti nezajímal.

„Myslím si, že je to úplná hloupost, ale nemůžu vstupovat do cizího vztahu. Je to jejich věc. Jediné, co k tomu mohu říct, že bych nikdy nežila s chlapem, který se nechová dobře ke svým dětem. S matkou svých dětí může mít špatný vztah, protože to není jeho krev, ale dítě má být prostě prioritou a já jsem přesvědčená o tom, že Tomáš své děti vídat chce,“ uvedla nedávno na křtu nového parfému.

Jaká je skutečnost, ví ale jenom Řepka a Erbová.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:01 1. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  27
 • Super
  19
 • Haha
  16
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
 • Cože
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat