Plekanec žene Adamcovou k soudu: Vrať peníze za film s Vondráčkovou!

Tomáš Plekanec prý udeřil na Martinu Adamcovou kvůli nesplacenému dluhu. Hodlá ho vymáhat soudně! | foto: Koláž Expres.cz

V souvislosti s rozvodovou tahanicí mezi Tomášem Plekancem a Lucií Vondráčkovou přišla nejednou na přetřes i půjčka, kterou měl hokejista poskytnout režisérce Martině Adamcové na produkci filmu The Perfect Kiss. Adamcová se ovšem vytrvale bránila, že ona nic nedluží. Protože se však Plekancovi dosud investované peníze nevrátily, rozhodl se prásknout do stolu. Na režisérku neúspěšného kanadského filmu se valí žaloba, pomocí níž chce hokejista půjčenou sumu 3,4 milionu korun vymáhat právně!

Kdyby nebylo hokejisty Tomáše Plekance, filmový propadák The Perfect Kiss by nejspíš vůbec nevznikl. Byl to právě on, kdo nemalou finanční injekcí pomohl režisérce Martině Adamcové a její produkční společnosti Marcova Productions vytvořit film, v němž si hlavní roli zahrála Plekancova manželka Lucie Vondráčková.

Poprvé se o půjčce pro Adamcovou s úrokem 6 % začalo mluvit ve chvíli, kdy Plekancův dřívější advokát Michal Račok nabídl Vondráčkové její postoupení v rámci finančního vyrovnání. Jenže Adamcová nejspíš začala dávat od finančního závazku ruce pryč. A protože se mu zjevně z půjčené částky dosud nevrátila ani koruna, rozhodl se bývalý reprezentační kapitán prásknout do stolu.

Jak informoval kanadský server La Presse, peníze bude nyní vymáhat soudně! Na Martinu Adamcovou, konkrétně na její společnost Marcova Productions, se tedy valí žaloba, a pokud dá soud Plekancovi za pravdu, bude mu režisérka muset peníze vyplatit. V Česku o situaci jako první informoval server eXtra.cz.

Adamcová se ovšem brání. Ve skutečnosti prý byla dlužná částka převedena ze společnosti Marcova Productions na jinou její společnost, a to už v únoru 2017. Souhlas k tomu měl dát samotný Plekanec, jenže ten v žalobě toto tvrzení popřel. Adamcová podle La Presse přiznává, že se tato její firma zpozdila s placením šestiprocentního úroku, je prý ale připravena dohodu splnit.

Kromě toho si ovšem Adamcová neodpustila vůči Plekancovi pořádný rýpanec.

„Chtěl podpořit kariéru své ženy a dětí u filmu. Jenže pak své děti a ženu opustil. Myslím, že se tím jeho podporování rodiny trochu změnilo. Je zřejmé, že žaloba je osobní mstou vůči jeho manželce. Když v Evropě otevřete noviny, je kolem jejich rozvodu velká bitva,“ prohlásila útočně.

Server eXtra.cz získal stanovisko Plekancova kanadského právníka, který má žalobu na společnost Adamcové na starosti. Hokejista prý osobní útoky kolegyně své stále ještě zákonné manželky nebude komentovat a svou verzi hodlá předložit až u soudu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:33 29. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  151
 • Trapas
  66
 • Haha
  23
 • Tvl
  21
 • Cože
  13
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat