Lidé ani nedutají! Adamcová vychvaluje film s Vondráčkovou a chystá žalobu na Plekance

The Perfect Kiss je úspěšný film. Je to žánrově čistá komedie s crazy přesahem, brání svoje „dítě“ v hlavní roli s Lucií Vondráčkovou (38) režisérka Martina Adamcová (52). Debakl v Česku přičítá chybě distributora a odmítá i tvrzení, že za natáčení dluží Tomáši Plekancovi (36) 3,4 milionu korun. Po něm chce, aby se omluvil a vše uvedl na pravou míru.

„Luna film špatnou distribuční politikou v ČR v kinech poškodila, ale naštěstí je tu distribuce v Americe,“ uvedla Martina Adamcová pro deník Blesk na adresu jednatele Luna Studios Stanislava Dvořáka, někdejšího spojence, který se před několika dny od dluhů za film distancoval. 

„Stanislav Dvořák se mi představil jako člověk, který umí do výroby filmu přivést sponzory. Navštívili jsme spolu několik velkých firem, dobře nás přijaly, ale sponzorství nikdy uzavřeno nebylo,“ doplnila.

„Lidé se v kině smějí, nikdo z představení neodchází, dokonce ani nešustí bonbony anebo nechrastí popcornem. Zrovna včera jsem měla možnost je v kině pozorovat a film se jim líbil,“ brání film The Perfect Kiss.

Kauzu údajného dluhu teď bude řešit dál. Stále opakuje, že žádný osobní dluh vůči Plekancovi nemá. „Teď už je na mně postupovat právní cestou dál. Chci po něm, aby vše uvedl na pravou míru a pokud možno se omluvil,“ dodala režisérka, která si ve filmu zahrála agentku Šárku.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:10 2. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  126
 • Trapas
  69
 • Super
  37
 • Sladký
  20
 • Tvl
  18
 • Cože
  17
Komentáře