Plekanec o rozvodové bitvě: Říkám tomu telenovela, hrozně mě to mrzí!

Tomáš Plekanec o rozvodové bitvě s Vondráčkovou: Říkám tomu telenovela! | foto: Profimedia.cz

Mohl to být obyčejný rozvod dvou lidí, jejichž cesty se po nějaké době rozešly. Namísto toho se z rozvodu Tomáše Plekance (36) a Lucie Vondráčkové (38) stala kauza, kterou s napětím sleduje celá republika. Zpěvačka zůstává v Kanadě se syny, hokejista se přemístil do rodné vlasti. Jak zvládá odloučení od dětí?

Tomáš Plekanec se většinou držel stranou společenského dění, málokdy se k něčemu vyjadřoval. Když v srpnu letošního roku oznámil rozpad manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, začal plnit společenské rubriky. Pak už to prostě nevydržel a začal poskytovat rozhovory...

„Já jsem si rozhodně nepředstavoval, že se tohle strhne. Snažil jsem se to řešit tak, jak jsem věřil, že se to řešit má. Mezi námi. V soukromí. Ale bohužel to tak nebylo. V jednu chvíli už jsem musel říct, jak se věci mají. Nešlo donekonečna sedět na zadku a číst si o sobě lži,“ říká Pleky v rozhovoru pro server iSport.

V médiích se přitom rozebíral Plekancův vztah s tenistkou Lucií Šafářovou, neboť se spekulovalo, kdy románek začal, zda to bylo ještě v době, kdy byl s Vondráčkovou, nebo vztah začal až později. Dále se propírala výše alimentů na syny a to, kde vlastně rozvod slavné dvojice proběhne. Zatímco zpěvačka trvá na Kanadě, kde chce i žít, Plekanec je pro Česko. Není divu, že po tom všem, co se o sobě dočetl, měl potřebu se k tomu vyjádřit.

Spousta lidí mi říkala, jak jsem to mohl tak dlouho vydržet. Na druhou stranu vím, že jsem díky tomu více pronikl do světa showbyznysu. Vím, jak články fungují. Když tam člověk nemá kontakty, potom vypadá za blbce,“ myslí si hokejová hvězda.

Asi nejbolestivější na celém rozvodu je péče o syny Adama a Matyáše. Zatímco Vondráčková by s nimi ráda zůstala v Kanadě, jejich otec se přestěhoval po letech do rodné vlasti. Se svými syny se tak poslední dobou vídá podstatně méně. „Děti mi chybí. Hrozně moc. Už od srpna jsem je nevídal tak, jak bych si představoval. Doufám, že se s klukama uvidím na Vánoce. A že se to pak vyřeší tak, jak by mělo,“ vysvětluje Plekanec.

„To je ten důvod, proč jsem se i já musel ozvat. Protože to je to nejsmutnější z celé telenovely, jak tomu říkám. Že jsou do toho zapojené děti. To jsem nechtěl. V životě bych o tom nemluvil. Jediným slovem… Jenže nějak se to stalo, což mě hrozně mrzí,“ smutní hokejová legenda.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:38 15. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  145
 • Super
  53
 • Tvl
  22
 • Haha
  15
 • Cože
  15
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat