Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá, hned několik z nich ovšem smetl ze stolu. Svou budoucí kariéru totiž hodlá v první řadě podřídit synům, kterým chce být nablízku. Jenže zatímco Pleky počítá s tím, že si jich pořádně užije již během Vánoc, oba kluci zatím zůstávají v Kanadě s Lucií Vondráčkovou. A nic nenasvědčuje tomu, že by se s nimi Plekancova bývalá partnerka plánovala vrátit!

Je mu teprve šestatřicet let, takže pokud by si vzal příklad ze svého kolegy Jaromíra Jágra, čeká hokejistu Tomáše Plekance klidně i dalších deset let kariéry. Přesto se svou budoucnost na ledě rozhodl bezvýhradně podřídit svým dvěma synům.

V pořadu České televize „Hokej den poté“ bývalý reprezentační kapitán například prozradil, že měl po konci v Montrealu Canadiens možnost pokračovat v NHL. Jenže jak už dříve prozradil, právě svým ratolestem slíbil, že Montreal bude v zámoří jeho poslední štací.

„Bavil jsem se s Marcem Bergevinem (generálním manažerem, pozn. red.), že by měl pro mě nějakou výměnu, ale pro mě by to nehrálo roli. Byl bych pryč od kluků, tak jsem zvolil extraligu,“ prozradil Pleky.

A i v extralize se rozhodl, že svoje budoucí angažmá bude vybírat citlivě tak, aby byl synům nablízku a nemusel za nimi zdlouhavě dojíždět. Začne prý v Jágrově Kladně a dále se rozhodne, zda kývne některému z extraligových klubů. S ohledem na děti to ovšem nebude například favorizovaný Třinec nebo Vítkovice.

„Co se týče extraligy a cestování, tak Třinec a Vítkovice jsem musel kvůli tomu trošku odsunout. Brno, Plzeň, Sparta, to všechno je kousek, tak v tom extraliga vyhrála a doufám, že to tak dopadne,“ vyjmenoval Plekanec.

Česká hokejová ikona navíc doufá, že si svých synů užije už během blížících se Vánoc.

„Teď doufám, že tady v době Vánoc budou a budu s nimi moct strávit nějaký čas. Kluci pro mě hrají hlavní roli,“ přeje si.

Tomáš Plekanec a jeho emotivní příspěvek na Instagramu.

Tomáš Plekanec a jeho emotivní příspěvek na Instagramu

Jenže! Zatímco Pleky v Česku vše podřizuje dětem a básní o společně strávených svátcích, jeho stále ještě zákonná manželka Lucie Vondráčková, která se syny bydlí v Kanadě, se zatím k návratu do Česka nijak nemá. 

A podle nejmenovaného zdroje Blesku se na tom vůbec nic nezmění, pokud Plekanec nevyhoví jejím finančním požadavkům v probíhající rozvodové bitvě!

„Buď Tomáš uslyší na její finanční požadavky, nebo může na děti v Česku zapomenout,“ cituje Blesk svůj zdroj.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:49 20. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  63
 • Super
  29
 • Haha
  24
 • Cože
  24
 • Tvl
  24
 • Sladký
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat