Nechtěl nás ani vidět! Plekanec prý Lucii vzkázal, ať za ním do Kanady nejezdí

Tomáš Plekanec prý Lucii Vondráčkovou v Kanadě vůbec nechtěl! | foto: Profimedia.cz

Když rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance vyšel na povrch, oblíbený hokejista kvapem prchl do Kanady. Zpěvačka mezitím několik týdnů odrážela nátlak veřejnosti, pak ale za oceán odjela s oběma syny také. Jenže tam nebyla vítána. „Tomáš mi řekl, že už do Kanady jezdit nemáme,“ prozradila v rozhovoru pro Blesk tv MAGAZÍN. A když neposlechla, Plekanec prý raději rychle začal zařizovat její vystěhování!

Zřejmě doufali v poklidný rozvod, do toho má však bitva mezi Lucií Vondráčkovou a Tomášem Plekancem daleko. Dohadují se o výživném a jejich vztahy zjevně nejsou ani trochu ideální. To nyní Lucie potvrdila i v rozhovoru pro Blesk tv MAGAZÍN.

Plekanec prakticky okamžitě po oznámení rozchodu prchl do Kanady, a tak všechen nápor veřejnosti slízla ona. Jenže když se chtěla za oceán vrátit také, bývalý hokejový reprezentant z toho ani trochu nadšený nebyl. Vondráčkovou, ale dokonce ani svoje syny, podle ní nechtěl vůbec vidět!

„Tomáš mi řekl, že už do Kanady jezdit nemáme. Chtěla jsem ale, aby kluci pokračovali ve svých školách a měli kolem sebe svůj okruh kamarádů a lidí, které mají rádi. A hlavně aby měli blízko svého tátu,“ popsala zpěvačka.

Do Kanady se proto i přes Plekancův odpor i s šestiletým Matyášem a tříletým Adamem vydala. A když to její ex zjistil, začal prý hbitě zařizovat jejich vystěhování ze společného domu.

„Když Tomáš zjistil, že do Kanady opravdu máme přijet a nebudeme zůstávat v České republice, jak původně navrhoval, všechno stěhování zařídil, ještě než jsem se se syny vrátila,“ řekla.

„To, jak bleskově jsem byla nahrazena někým jiným a jak moc jsme nebyli v Kanadě s kluky vítáni, to všechno mi přijde divné a neměla jsem z toho dobrý pocit,“ dodala Vondráčková, že se jí Plekancovo chování ani trochu nezamlouvá. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:48 11. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  43
 • Super
  24
 • Haha
  17
 • Tvl
  14
 • Cože
  10
 • Sladký
  9
Komentáře