Unesla mi syny! Plekanec žaluje Vondráčkovou a míří na Vánoce do Kanady

Dříve se milovali, teď spolu válčí o děti. Bývalý hokejový reprezentant Tomáš Plekanec (36) v pátek večer na svém Facebooku uveřejnil status, v němž píše, že odlétá zpět do Kanady. Důvod? Jede tam za svými syny, se kterými podle svých slov jinak nemůže slavit Vánoce. A to není vše. Plekanec na Vondráčkovou podal žalobu!

Plekanec na svém Facebooku napsal, že jeho pracovní povinnosti musí ustoupit povinnostem otcovským.

„Nejsem jen hokejista, jsem taky táta. Vím, že to není standardní chování profesionálního hráče, ale nemohu jinak. Vánoční svátky chci strávit se svými syny. A když nemohou přijet ani na prázdniny do Česka, letím já za nimi,“ píše současná hvězda Kladna, která nastupuje střídavě také v extraligové Kometě Brno.

A reakce byla téměř okamžitá. K Plekancovým slovům se vyjádřil Petr Machálek, právník Lucie Vondráčkové.

„Ve svém srdceryvném prohlášení o vynucené cestě za dětmi se pan Tomáš Plekanec jaksi zapomněl zmínit o tom, že on sám znemožnil jakoukoli cestu svých dětí,“ napsal Blesku.

Machálek tvrdí, že Plekanec na Vondráčkovou zaútočil prostřednictvím Mezinárodního soudního dvora v Haagu.

„Podal nesmyslnou žalobu na vlastní ženu u mezinárodního soudu v Haagu s tím, že měla své syny unést. Na základě této žaloby pana Plekance byly oběma synům odebrány pasy a tím jim byl znemožněn odlet kamkoli. Třeba i do Čech,“ řekl dále obhájce Vondráčkové, který ještě dodal, že to byl právě Plekanec, kdo podruhé od svých dětí odletěl za novou známostí.

Zdá se, že blížící se Vánoce nebudou pro Plekance ani pro Vondráčkovou klidné a mírumilovné. Jejich rozvodová válka každým dnem graduje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:33 21. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  89
 • Super
  27
 • Haha
  21
 • Tvl
  15
 • Cože
  12
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat