Plekanec odletěl z Kanady. Bitvu o děti svede s Vondráčkovou pozoruhodná právnička

Jak jsme včera informovali, v Kanadě se před pár dny mělo odehrát další soudní jednání ve věci rozvodu Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (36) a úpravy styku s dětmi. Ze slov právních zástupců je nyní jasné, co se za oceánem projednávalo.

To, že došlo k dalšími soudnímu jednání, potvrdila pro Blesk.cz Plekancova právnička Lenka Radoňová.

„Včera (8. ledna, pozn. red.) byl na předběžném slyšení věcně a místně příslušným kanadským soudem určen termín k jednání ve věci tzv. návratové žaloby podané panem Tomášem Plekancem,“ sdělila Radoňová.

Jednání se Plekanec osobně nezúčastnil, podle všeho odletěl zpět do Česka. Osmého ledna dokonce nastoupil v dresu Komety Brno v zápase proti Olomouci. Jeho tým vyhrál 4:3 a Plekanec zaznamenal asistenci. 

U soudu nebyla ani jeho právnička Radoňová. 

Objevily se dokonce spekulace, že Plekanec si našel novou právničku. „Má novou advokátku, vysokou krásnou černošku, podobnou Michelle Obamové,“ řekl Blesku zdroj obeznámený s okolnostmi rozvodové bitvy.

Ve skutečnosti nemá jít ale o novou Plakancovu právničku, nýbrž o specialistku na rodinné právo, která pouze rozšířila tým pomocníků slavného hokejisty.

Plekanec u jednání chyběl, jeho stále ještě manželka Lucie Vondráčková ale k soudu dorazila a nebyla sama. Podpořit ji přišla režisérka a scenáristka Martina Adamcová, která není pro Vondráčkovou pouze kolegyní, ale také dobrou kamarádkou.

„Ano, Lucii jsem k soudu doprovázela. Je to pro Lucii velmi těžké období, rozvod byl pro ni opravdu nečekanou ranou,“ vysvětlila Adamcová, podle níž jsou pro Vondráčkovou největší oporou v těžkých chvílích její synové.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:05 10. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  194
 • Super
  36
 • Haha
  34
 • Tvl
  31
 • Cože
  24
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat