Největší slabina Tomáše Plekance: Kvůli komu nakonec přijde o miliony?

Rozvodová válka Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové rozdělila Česko na dva znepřátelené tábory. Jedna skupina má slavného hokejistu za kolenovrta, který chce oškubat matku svých dvou synů, a druhá považuje Vondráčkovou za zlatokopku, jíž jde jenom o miliony, na které nemá nárok. Ačkoliv stále ještě manželé si podpory svých fanoušků cení, oba vědí, že konečné rozhodnutí o alimentech je na soudu. A sám Plekanec svým posledním krokem způsobil, že se jeho šance na vítězství razantně zmenšily!

Když Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková oznámili, že se rozvádějí, zprvu to působilo, že se tentokrát vše obejde bez rozvodové bitvy, protože slavným rodičům půjde hlavně o blaho jejich dvou synů. Tato domněnka se ale záhy ukázala být nepřesnou. Vondráčková s Plekancem na sebe naopak začali kydat tuny hnoje.

Zatímco Vondráčková naznačila, že za rozpadem jejich manželství je jeho poměr s Lucií Šafářovou, tamtamy z okolí Plekance zase začaly roznášet, že se Tomáš měl pro rozvod rozhodnout poté, co se dozvěděl, že matka jeho dvou synů mu má zanášet s hercem Matějem Hádkem. Ačkoliv Plekanec časem svůj vztah se Šafářovou potvrdil, Vondráčková dodnes zapírá, že by kdy s Hádkem cokoliv měla.

To je moment, který Plekancovi s největší pravděpodobností prohraje soud o milionové výživné a rozvodové vyrovnání.

Přestože totiž manželé podepsali v Česku předmanželskou smlouvu, na tu nejspíš nebude v Kanadě, kde jako první o rozvod požádala právě Vondráčková, brán zřetel. Co by naopak mohlo hrát do karet Vondráčkové, bude fakt, že zatímco Plekanec svou stále ještě manželku se syny přestěhoval do menšího domu, do toho většího si záhy měl nastěhovat Šafářovou, na což zpěvačka a její přátelé nezapomínají pravidelně upozorňovat.

Za špatné a netaktické rozhodnutí se také dá vnímat to, že si do Kanady, kam Plekanec odletěl, aby mohl vánoční svátky strávit se svými syny, vzal s sebou kromě maminky i Lucii Šafářovou.

To Lucie Vondráčková se chová spořádaně, v Praze jí unikají důležité pracovní povinnosti, ona se nehne z místa a stále zůstává v Montrealu. Nyní navíc s odůvodněním, že přece nemůže vycestovat, když byly jejím synům soudem odebrány cestovní doklady.

Tak jsme zvědaví, na jakém vyrovnání se Plekanec s Vondráčkovou domluví. Zatímco on jí nabízel přibližně šedesát tisíc korun měsíčně na oba syny s tím, že bude hradit i zbývající výdaje, její představa byla téměř desetkrát vyšší.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 neděle 5. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  314
 • Super
  148
 • Tvl
  79
 • Haha
  70
 • Cože
  41
 • Sladký
  24
Komentáře

Mohlo by vás zajímat