Děti se ptají Lucie, co mi smí říct a co ne, šokoval hokejista Plekanec

Tomáš Plekanec poskytl otevřený rozhovor o rozvodové bitvě s Lucií Vondráčkovou. | foto: Instagram

Je Lucie Vondráčková opravdu tak zákeřná? Tomáš Plekanec ji v rozhovoru pro čtvrteční Magazín Mladé fronty Dnes obvinil z toho, že se snaží manipulovat s jejich syny. Prý se s ním dokonce bojí i mluvit a rozmýšlí každé slovo!

Když Tomáš Plekanec počátkem srpna oznámil, že se s Lucií Vondráčkovou domluvili, že v jejich vztahu již nadále nebudou pokračovat, z jeho prohlášení vyplývalo, že se rozhodně neschyluje k vleklým rozvodovým bitvám. Poslední měsíce ale ukázaly, že je vše jinak.

Ačkoliv sám hokejista tvrdil, že se budou snažit pro své dva syny Matyáše a Adama být těmi nejlepšími rodiči a situaci nebudou dál více komentovat, z jeho rozhovoru pro čtvrteční Magazín Mladé fronty Dnes vyplývá zcela něco jiného.

Zatímco on je již několik týdnů v Česku, jeho stále ještě manželka se syny zůstala v Kanadě, kde také požádala o rozvod, ačkoliv se slavný pár bral v Česku, kde mají i podepsanou předmanželskou smlouvu. „Doufám, že rozum vyhraje nad penězi,“ říká Plekanec, podle kterého nehrozí, že by se návrat do vlasti podepsal na psychice jeho synů, jak tvrdí protistrana.

„Naopak, čím dřív přijedou, bude to pro ně jednodušší. Stresující je pro ně spíš to, že nevidí tátu,“ říká v rozhovoru Plekanec, který také naznačil, že se někdo snaží s dětmi manipulovat.

„Bohužel na to nejvíc doplácí právě kluci, kteří mají neskutečný binec v hlavě. Je to poznat při každém telefonátu s Matyášem, který se mámy například ptá, co může říct a co ne,“ šokoval hokejista, jenž byl podle svých slov svou ženou během posledních kontaktů nahráván na mobilní telefon.

Tak jsme zvědaví, co dalšího se z jejich soukromí dozvíme. Sám hokejista ale naznačil, že zatím se ke konci rozvodové bitvy neschyluje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:37 1. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  63
 • Tvl
  45
 • Super
  20
 • Cože
  18
 • Haha
  16
 • Sladký
  13
Komentáře