Plekanec a milující otec? Právník Lucie Vondráčkové ostře proti slovům hokejisty

Právník Lucie Vondráčkové zareagoval na slova Tomáše Plekance: „Je to smutné vůči dětem!“ | foto: koláž expres

Nikdo nečekal, že z rozvodu éterické Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance se nakonec stane nelítostný souboj na život a na smrt. Zpěvaččin právník Petr Machálek se ohradil vůči rozhovoru, který hokejista poskytl pro Magazín DNES, v něm vůbec poprvé vypustil detaily z jejich skomírajícího manželství do éteru.

Tomáš Plekanec v nedávném rozhovoru pro Magazín DNES popsal část důvodů, proč manželství s Luckou přestalo fungovat do té míry, že se pár dohodl na rozchodu. Svou stále ještě manželku přitom nevykreslil zrovna v růžových barvách, a tak se dalo očekávat, že z její strany přijde reakce. A ta přišla…

Pan Plekanec se opakovaně snaží vytvořit obraz milujícího otce, což je však v příkrém rozporu s tím, co dal a dává svým jednáním následně najevo,“ napsal ve svém prohlášení zpěvaččin právník Machálek.

Protože se pan Plekanec nechává obdivovat médii, tak vyšlo najevo, že čas trávil se svojí přítelkyní. Je-li dosud ženatý, pak není divu, že někteří označují slečnu Šafářovou jako milenku,“ uvedl dál na adresu Plekance a vzpomněl také Lucii Šafářovou.

Zpěvačka se údajně snažila Plekance přesvědčit, aby alespoň do konce roku hrál v zámoří a byl tak svým dětem na blízku, což podle Machálka hokejista odmítl, namísto toho se uchýlil do své domoviny za svou milenkou Lucií Šafářovou.

Je-li jeho zájem o děti skutečný, pak by tomu mělo odpovídat i jednání. Tvrzení, že se vracel na Vánoce do ČR kvůli dětem, když je tam (v Kanadě) zanechal, je přinejmenším nevěrohodné. A vůči dětem smutné,“ dodal.

Tomáš Plekanec v rozhovoru pro Magazín DNES tvrdí, že jejich manželství začalo být „všelijaké“ zhruba po čtyřech letech, a své stále ještě manželce vyčítá, že si chtěla za každou cenu udržet kariéru, což bylo na úkor jejich synů. Hokejista také tvrdí, že Vondráčková za jeho zády rozvod plánovala dopředu.

„Prý už věděla, že se rozejdeme, tak se byla informovat. Sama mi to přiznala. A ještě dodala, ať kontaktuju NHL, že oni takové věci umí potichu. Všechno měla dlouho promyšlené, zatímco já neměl právníka ani v Česku,“ popsal hokejista.

V neposlední řadě Plekanec zmiňuje, že nerozumí Lucčině rozhodnutí zůstat s jejich dětmi v Kanadě, zatímco on se přesunul do Česka. „Doma jsme se kolikrát bavili o tom, že děti budou tam, kde budu hrát hokej. Tak jsem tady a čekám, jestli to tak bude. Zatím mám zprávy, že se najednou rozhodla žít v Kanadě,“ nechápe.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:11 30. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  86
 • Super
  79
 • Tvl
  17
 • Haha
  13
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat