jít naiDNES.cz

Plekanec v exkluzivním rozhovoru: Přemýšlel jsem o rozchodu se Šafářovou

Tomáš Plekanec promluvil o tom, že Lucie Vondráčková málem zničila jeho vztah s Lucií Šafářovou. | foto: koláž Expresu

Hokejista Tomáš Plekanec si maloval hladký rozvod, který se nedotkne jeho dětí ani nové přítelkyně Lucie Šafářové. Nastal ale pravý opak. A tak sice v případě obou synů od začátku bojuje, partnerku však chtěl od špíny, kterou na sebe s manželkou Lucií Vondráčkovou veřejně hází, udržet stranou. Nakonec se ale společně se Šafářovou rozhodli jinak: „Proč by nám někdo, kdo neříká pravdu, měl ničit vztah?“ vzkázal Pleky v rozhovoru pro Magazín MF DNES.

Je z nich nepochybně ten nejprobíranější trojúhelník v showbyznysu. Tomáš Plekanec vede rozvodovou válku se stále ještě zákonnou manželkou Lucií Vondráčkovou, do toho už ale randí s tenistkou Lucií Šafářovou. Ta se tím pádem nešťastnou náhodou veze na vlně obvinění, kterými po sobě Plekanec s Vondráčkovou metají.

A sám bývalý reprezentační kapitán neskrývá, že mu taková situace není ani trochu příjemná. V rozhovoru pro Magazín MF DNES s novinářem Martinem Moravcem dokonce prozradil, že mediální válka s Vondráčkovou málem jeho vztah se Šafářovou rozbila!

„Není mi to příjemné. Ale ani jeden jsme neudělali nic špatného, Lucka (Šafářová) nikdy nebyla důvodem našeho rozchodu. Několikrát jsme se o tom bavili, jestli se na to nechce vykašlat a že se třeba potkáme jindy,“ popisuje Plekanec.

Jenže nakonec se rozhodli, že vzájemné lásce bránit nebudou. Rozhodně prý ne kvůli někomu, kdo podle Plekance lže!

„Vždycky jsme došli ke stejnému závěru. Proč by nám měl někdo, kdo neříká pravdu, ničit vztah? Myslím, že dneska už většina lidí chápe, jak to celé bylo,“ naráží Pleky na svá tvrzení, že měla Vondráčková dopředu vše nachystané a promyšlené.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 pátek 29. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  186
 • Super
  105
 • Haha
  47
 • Tvl
  30
 • Cože
  25
 • Sladký
  23
Komentáře

Mohlo by vás zajímat