Plekanec rozcupoval prohlášení právníka Lucie Vondráčkové na maděru. Co řekl?

Tomáš Plekanec promluvil o tom, jak dlouho je s tenistkou Lucií Šafářovou. | foto: Koláž Expresu

Tomáš Plekanec se rozhodl reagovat na slova právního zástupce své stále ještě manželky Lucie Vondráčkové Petra Machálka. Ten ve svém včerejším vyjádření měl hokejistu nařknout z toho, že s Lucií Šafářovou udržuje milenecký poměr téměř dva roky. Plekanec se renomovanému advokátovi doslova vysmál.

Tolik rozhovorů jako v posledním měsíci Tomáš Plekanec snad neposkytl za celou svou dosavadní hokejovou kariéru. Téměř žádný se ale netýkal jeho kariéry, nýbrž mediální války, kterou již od srpna vede se svou manželkou a matkou svých dvou synů Lucií Vondráčkovou. Ačkoliv během svého pobytu v Kanadě byl skoupý na slovo a mluvit nechával hlavně své přátele a právní zástupce, po návratu do Česka se hokejista rozhovořil.

Kromě rozsáhlého rozhovoru, který vyšel v magazínu Mladé fronty Dnes, nyní Plekanec promluvil pro primácký Top Star, ve kterém převážně reagoval na slova právního zástupce Lucie Vondráčkové, který po přečtení již zmíněného rozhovoru zaslal do médií rozsáhlé vyjádření.

„Odlet do ČR si má klientka nerozmyslela a pan Plekanec dělá svou negativní mediální kampaní vše pro to, aby její návrat oddálil. Možná je to jeho skutečný zájem, ale to je již na něm. Měnit tak zásadním způsobem prostředí, v němž děti vyrůstaly, jejich zaběhnutý denní, ale i školní a předškolní režim a návyky by bylo možné, ale z psychologického hlediska naprosto kontraproduktivní a rozhodně proti zájmům dětí,“ píše v prohlášení Petr Machálek, který naznačil, že náhlé ukončení Plekancovy kariéry v NHL je přinejmenším podivné, když v Česku teprve začal nové angažmá hledat, a nastínil, že za tím může stát fakt, že chtěl být jen blízko Lucie Šafářové, se kterou má Plekanec podle Machálka randit dva roky.

Proti jeho slovům se ale hokejista ohradil. „Nevím, co bych k tomu řekl. Jestli ví z mého soukromí víc, než vím já osobně, tak ať mi to řekne. Dva roky s Lucií Šafářovou nejsem. Lucie Šafářová měla přítele a žila si svůj život. Nevím, kde to pan Machálek vzal,“ sdělil v rozhovoru pro Top Star Plekanec.

Ten se vyjádřil i ke své aktuální mediální aktivitě. „O mně se jak v Čechách, tak i v Kanadě ví, že s médii nekomunikuju. Nebo komunikuju, když musím. To mě pobavilo. Druhá věc je, že jsem dneska podepsal smlouvu s Kladnem. Z toho, co jsem ale vyčetl, tak se v létě zeptám pana Machálka, jestli by mi nesehnal angažmá, protože se viditelně vyzná. To je vše, co bych chtěl říct,“ říká hokejista, kterého podle jeho slov mrzí, že se jeho manželství s Lucií Vondráčkovou dostalo do takové fáze.

„Doufám, že Vánoce strávím s klukama, protože mi hrozně chybí, a myslím, že to tak má být,“ ukončil hokejista, který by na druhou stanu mohl odletět do Kanady a svátky strávit doopravdy se svými syny. Místo toho ale zítra poprvé nastoupí za tým Rytířů Kladno, kterému se dnes upsal.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:43 30. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  132
 • Trapas
  97
 • Haha
  33
 • Tvl
  17
 • Cože
  13
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat