Plekanec se zlobí: Vondráčková se chce pořád rozvádět v Kanadě, dohodu nepřijala

4. července 2019
Bohatý hokejista Tomáš Plekanec (36) se svou přítelkyní Lucií Šafářovou (32) potvrdili, že čekají miminko. Bohužel se sportovec z radostné novinky nemůže těšit, jak by chtěl. Jeho stále ještě manželka Lucie Vondráčková (39) prý rozvod zdržuje a kvůli vyššímu vyrovnání stále trvá na ukončení manželství před kanadským soudem. O tom všem se „Pleky“ rozpovídal pro čtvrteční Magazín Dnes.

Hokejista a tenistka konečně potvrdili, že se před Vánoci stanou rodiči. Na společného potomka se nesmírně těší, i když ho nepřivedou do zrovna klidné doby. 

Jeho tatínek Tomáš Plekanec se totiž už rok rozvádí se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou a nebere to konce. A podle sportovce to ani jen tak neskončí. Zpěvačka si prý pořád stojí za tím, že se chce rozvádět v Kanadě.

Kde vůbec „leží“ jejich žádosti o ukončení manželství?

„Ode mě v Česku, od ní v Kanadě. A jelikož ona tam letěla hned poté, co jsme se rozešli, podala ji logicky dřív. Myslela si, že vyhraje haagský soud, který určoval, kde je obvyklé bydliště dětí,“ rozpovídal se Plekanec pro Magazín Dnes při dvojrozhovoru s Lucií Šafářovou, která potvrdila těhotenství.

„Jenže ten nezvažuje jen to, kde děti vyrůstaly, ale i jaký byl další plán rodiny. A kde mají zajištěnou lepší budoucnost. Ten plán byl od začátku jasný: vrátit se. Vždyť nikdo z nás neměl v Kanadě ani trvalý pobyt. Celá rodina jsme tam byli jen na moje pracovní povolení,“ povídal dál Tomáš, který čeká, až české soudy začnou konečně jednat.

Plekanec a Vondráčková nyní povedou majetkové vypořádání.

Plekanec a Vondráčková nyní povedou majetkové vypořádání.

Plekanec se v rozhovoru zmínil o finančním vyrovnání, které se mnohokrát rozebíralo v médiích. Deník Blesk přišel s informací, že Vondráčkové nabídl třicet milionů korun. V nich měl být zahrnutý byt v Praze a pětimilionová hotovost. Plekanec měl nabídnout i alimenty ve výši několika desítek tisíc korun měsíčně a hradit veškeré náklady spojené například s kroužky či dovolenými dětí.

Vondráčková vše odmítla, což také Plekanec potvrdil a dodal, že v současné chvíli není dohoda možná.

„Nejde to. Manželka chce dál, pro mě z nepochopitelných důvodů, žít s dětmi v Kanadě. Já s tím nesouhlasím. Počítám s tím, že děti jsou a zůstanou tady. Několikrát jsem se snažil. Sešli jsme se, nabídl jsem jí vyrovnání... Nic. Komunikujeme pouze o organizačních věcech kolem dětí,“ dodal Plekanec, jenž si ale nechce kazit radost z nového potomka, který má na svět přijít kolem Vánoc.

Tomáš dokonce doufá, že do třetice by to mohla být holčička. „Dva kluky už mám, tak by možná bylo zajímavé mít holčičku. Ale ještě nevíme a je nám to samozřejmě jedno. Jsme teď hlavně šťastní,“ dodal hokejista, který doufá, že snad všechno špatné brzy skončí.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:47 pátek 1. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • 293
  • 103
  • 44
  • 36
  • 32
  • 27
Komentáře