Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

21. listopadu 2018
Je tomu více než týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých patnácti letech v zámoří definitivně vrátil do České republiky. Jeho návrat jistě potěšil nejenom rodinu, ale také Plekancovu novou lásku Lucii Šafářovou. Té příjezd bývalého reprezentačního kapitána vyloženě svědčí. Důkazem budiž fotografie, kterou Šafářová sdílela na svém Instagramu. Takhle načančanou a krásnou jste ji ještě neviděli!

Kladenský rodák Tomáš Plekanec nedávno skončil ve slavném kanadském klubu Montrealu Canadiens a rozhodl se, že se natrvalo vrátí do České republiky.

Hokeji Plekanec ale vale dát úplně nechce. Momentálně zvažuje, kde bude dále pokračovat. Jisté ale je, že se bude prohánět po českých kluzištích. 

Zájem o jeho služby mají v Kladně, na Spartě, ale samozřejmě i v nejúspěšnějším týmu posledních let – v brněnské Kometě. 

A právě v Brně by ho velice ráda viděla jeho současná přítelkyně Lucie Šafářová.

„Já jsem pro Kometu,“ napsala nedávno Šafářová na svůj Instagram.

Lucie Šafářová by si Tomáše Plekance přála doma, v brněnské Kometě.

Lucie Šafářová by si Tomáše Plekance přála doma, v brněnské Kometě.

Důvody jsou jasné. V Brně se Šafářová narodila a také zde žije. Navíc se netají tím, že zdejší Kometě, která opanovala poslední dva ročníky hokejové extraligy, fandí.

Na svého miláčka by se tak jistě chodila moc ráda dívat a v hledišti by mu držela palce ze všech sil.

Lucie Šafářová

Lucie Šafářová je velkou fanynkou brněnské Komety.

Pokud by Plekanec do Komety skutečně zamířil, tak by bylo moc zajímavé sledovat, jak je tenistka Šafářová po jeho boku stále krásnější a krásnější. Od té doby, co se hokejový útočník vrátil zpět do své domoviny, Šafářová přímo září štěstím a sluší jí to jako nikdy!

Na svém profilu na Instagramu Šafářová naposledy sdílela snímek, kde je krásně nalíčená a upravená a usmívá se jako sluníčko. Pro koho se asi takto upravila?

Takhle to Lucii ještě neslušelo!

Takhle to Lucii ještě neslušelo!

I přestože Šafářová vždy patřila mezi nejpohlednější české tenistky, takhle krásná a atraktivní nikdy nebyla! Je vidět, že Plekancův návrat jí svědčí po všech stránkách.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:39 čtvrtek 21. března 2019. Anketa je uzavřena.

  • 54
  • 47
  • 46
  • 20
  • 20
  • 16
Komentáře