Šafářová s Plekancem září štěstím: Slavná tenistka je prý těhotná!

20. června 2019
Mladá láska, to je ráj! Hokejista Tomáš Plekanec (36) s přítelkyní Lucií Šafářovou (32) prý stvrdili lásku tím nejdojemnějším a nejhezčím způsobem. Podle informací Blesku je finalistka Roland Garros z roku 2015 těhotná!

„Všechno je to velice čerstvé, ale rozlučkovou čtyřhru před třemi týdny na French Open už hrála v požehnaném stavu,“ sdělil zdroj z hokejového zákulisí.

Zatímco tenistka se má těšit na prvního potomka, pro jejího partnera není rodičovství nic nového. Se stále ještě právoplatnou manželkou Lucií Vondráčkovou (39) má syny Matyáše (7) a Adama (3). 

I kvůli Lucii Tomáš na podzim definitivně zabalil kufry v kanadském Montrealu a vrátil se zpátky do Česka. Kladnu pomohl do extraligy, v nejvyšší soutěži rozdával radost v dresu Komety.

„V budoucnu bych rodinu měla ráda. Teď to není na pořadu dne, ale až se dořeší věci kolem Tomáše, určitě na to dojde,“ popisovala v dubnu pro magazín Pátek Lidových novin Šafářová.

„Máme radost, že se naše rodina rozrůstá a můžeme pomoci dobré věci. Rozhodli jsme se společně podpořit nadační fond Radost dětem. Myslíme, že právě tyto charitativní projekty si zaslouží publicitu a titulní stránky novin a časopisů,“ napsal si na Instagram Plekanec, který tak dost možná mluvil nejen o těch, jimž dělá radost skrze nadační fond, ale i o ratolestech, které na svět teprve přijdou...

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:06 pátek 18. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 385
  • 320
  • 53
  • 52
  • 38
  • 31
Komentáře