Proměna Lucie Šafářové: Takhle krásnou se udělala pro Plekance!

Prožívá nejtěžší období svého života, na život samotný ale nezanevřel. Tomáš Plekanec doprovodil svou současnou partnerku Lucii Šafářovou na slavnostní ples Atletického klubu Hodonín a nutno říct, že o nejhezčím páru českého showbyznysu není pochyb. Šafářová po boku rozvádějícího se hokejisty doslova zářila.

Jméno Tomáše Plekance se v médiích za poslední měsíce skloňovalo mnohonásobně vícekrát než za dobu jeho hvězdné kanadské kariéry.

Hokejista se sice roky skandálům vyhýbal, rozvodová bitva s Lucií Vondráčkovou ale neprobíhá zrovna hladce. Zatímco on ukončil svou zámořskou kariéru a vrátil se do Česka, Vondráčková i se syny zůstala v Montrealu a domů se nežene.

Plekanec se sice veškerými prostředky snaží, aby byli jeho synové navráceni do Česka, kde podle něj mají žít, naplno se ale věnuje i své aktuální partnerce Lucii Šafářové, která podle samotné Vondráčkové stojí za rozpadem jejich manželství.

O víkendu dokonce spolu vyrazili na slavnostní ples Atletického klubu Hodonín, kde česká tenistka měla tu čest vystoupit na pódiu.

„Příjemná povinnost předat ocenění své kamarádce Ivetě Vacenovské na plese v Hodoníně,“ pochlubila se tenistka, která pro tuto příležitost oblékla nádherné modré šaty s vysokým rozparkem a hlubokým dekoltem.

Nutno připomenout, že ještě před několika dny řešila Šafářová zcela jiné problémy. Ležela totiž na nemocničním lůžku, kde se podrobila operaci krčních mandlí. Hlavně že už je zdravá.

Fotogalerie

Komentáře