Rána pro Vondráčkovou. Plekanec si do Kanady kromě maminky přivezl i Šafářovou!

Věděla Lucie Vondráčková, že v Kanadě s jejími syny a stále ještě manželem bude i Lucie Šafářová? | foto: koláž Expresu

Vánoce ještě Lucie Vondráčková strávila se svými dvěma syny, následující den je ale musela předat jejich otci Tomáši Plekancovi. Hokejista zrušil všechny své povinnosti a podle dosud dostupných informací se i se svou maminkou vydal do Kanady, aby mohl být se svými dětmi. Do Montrealu s nimi ale letěla ještě jedna osoba. Podle informací Expresu s sebou Plekanec měl vzít i svou aktuální partnerku Lucii Šafářovou.

Ačkoliv se těsně před Vánoci rozvodová válka mezi Lucií Vondráčkovou a Tomášem Plekancem rozhořela naplno, svátky měli stále ještě manželé strávit v poklidu. Plekanec se sice nechal slyšet, že mu jeho stále ještě žena zakazuje styk se syny, na Boží hod si Matyáše (7) a Adama (3) mohl vyzvednout a strávit s nimi celé svátky.

„Tomáš přiletěl do Montrealu i s maminkou Květou pětadvacátého prosince ve tři odpoledne. Hned z letiště si zajel pro děti a od té doby je prakticky nonstop s nimi,“ sdělil eXtra.cz Plekancův kamarád, který nezapomněl podotknout, že bez soudního příkazu by děti strávily svátky se svou maminkou na Kubě a hokejista by je neviděl.

Podle informací Expresu ale Plekancův kamarád neřekl eXtra.cz celou pravdu. Hokejista totiž do Kanady neměl přiletět jenom se svou maminkou, ale v letadle s nimi měla sedět i další osoba. A tou je Tomášova aktuální partnerka Lucie Šafářová a podle Lucie Vondráčkové a jejího právního zástupce i důvod jejich rozchodu.

„Plekanec je v Kanadě kromě své maminky i se svou tenistkou. Děti hlídali společně,“ sdělil nám náš zdroj.

Pokud jsou informace našeho zdroje přesné, Plekanec si měl podle všeho oba syny i se Šafářovou přestěhovat do vily, v níž předtím žil právě se svou rodinou. Vilu totiž podle slov jeho přátel zatím neprodal.

„I když se někde psalo, že Tomášova montrealská vila už je vystěhovaná, není to pravda. Něco málo si nechal odvézt do Česka, ale většina tam zůstala. Tak tam spolu teď Plekancovi bivakují. K mámě se kluci vrací na konci roku. Že by se o ně neuměl postarat, o to nemám strach. Vždyť i za manželství s ní musel často zvládnout všechno a ani přebalování se neštítil. Není to ten typ sportovce, který někomu radši dá bankovky, hlavně když nemusí dělat něco sám. Na chlapa je v tomhle hodně dobrý,“ sdělil eXtra.cz Tomášův přítel.

Už se bohužel nedozvíme, zda Plekancovými myslel jenom matku se synem a vnoučaty, nebo blízcí přátelé hokejisty už Lucii Šafářovou oslovují Tomášovým příjmením.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:49 středa 1. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  308
 • Super
  175
 • Tvl
  50
 • Haha
  43
 • Cože
  36
 • Sladký
  23
Komentáře

Mohlo by vás zajímat