Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová musí připravovat na lednové Australian Open, zatím ještě nechyběla ani na jednom utkání Tomáše Plekance po návratu do Česka. Během včerejšího duelu se Spartou se dokonce ukázala před kamerou, to když pro O2 TV promluvila o tom, jak se se svým milým setkala poprvé. „Tehdy mi byl takový nepříjemný,“ prozradila!

Tenistka Lucie Šafářová je v plné přípravě na blížící se Australian Open. To vypukne v polovině ledna a pro Lucku bude znamenat tečku za bohatou sportovní kariérou, již se rozhodla ve svých jednatřiceti letech ukončit.

I přesto ovšem ani trochu neopomíná svého partnera, hokejistu Tomáše Plekance. Při jeho rozvodové bitvě s manželkou Lucií Vondráčkovou je mu neustále nablízku a nevynechala zatím jediný jeho zápas po návratu do Česka!

Fandila mu jak v obou duelech za kladenské Rytíře, tak i ve včerejším utkání za Kometu Brno, které sama Šafářová jako brněnská rodačka fandí. Pokaždé navíc na tribuně byla v blízkosti maminky Tomáše, se kterou si zjevně rozumí. To se o Lucii Vondráčkové rozhodně říct nedalo...

A přítomnost Šafářové Plekancovi rozhodně prospívá – ve včerejším utkání se Spartou sice musel skousnout porážku v prodloužení, připsal si ovšem branku i asistenci.

Lucka zatím svému milému fandila na každém zápase.

Lucka zatím svému milému fandila na každém zápase. A pokaždé i s jeho maminkou!

Lucka navíc včera nezůstala jen stranou pozornosti ve VIP lóži. Na rozhovor ji „ulovili“ reportéři stanice O2 TV Sport, kterým se svěřila i se střípky jejího vztahu s někdejším kapitánem hokejového nároďáku. 

Promluvila třeba o tom, jak se právě na stadionu Komety, kde v roce 2012 provedla čestné vhazování a Pleky tam tehdy hrál během výluky NHL, poprvé setkali!

„Hrozně se soustředil na zápas. Říkala jsem si, že je takový nepříjemný!“...

„Hrozně se soustředil na zápas. Říkala jsem si, že je takový nepříjemný!“ prozradila Šafářová o Plekancovi.

„To jsem ale Tomáše ještě vůbec neznala. Věděla jsem, že hraje za Montreal, ale možnost vidět ho naživo jsem do té doby nikdy neměla,“ zavzpomínala.

A zatímco později mezi nimi přeskočila jiskra, tehdy jí ještě Tomáš rozhodně jako princ na bílém koni nepřipadal!

„Hrozně se soustředil na zápas. Říkala jsem si, že je takový nepříjemný!“ prozradila Šafářová se smíchem.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:19 6. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  91
 • Super
  72
 • Sladký
  19
 • Tvl
  18
 • Haha
  16
 • Cože
  16
Komentáře