Rodí se nová hvězda Instagramu? Plekanec se vedle Šafářové mění a baví internet

26. července 2019
Tomáš Plekanec se mění před očima. Z tichého hokejisty, který sotva promluvil, se stává miláček publika. Díky vztahu s Lucií Šafářovou odhaluje čím dál víc své soukromí a baví tím celý Instagram.

Když ještě žil s Lucií Vondráčkovou, neexistovala téměř žádná jejich soukromá fotografie. Sám otec Lucky Vondráčkové Jiří se nám před časem svěřil, že musel na žádost svého stále ještě zetě ze svého facebookového profilu smazat snímek svých vnuků, protože si Tomáš Plekanec nepřál, aby je zveřejňoval. 

Dneska je ale vše jinak. Odhalovat soukromí Plekancovi nedělá sebemenší problém.

Před časem Lucie Šafářová zveřejnila video, v němž jí hokejista montuje regály, dneska zašli mnohem dál. V živém přenosu vysílali mileneckou roztržku, ze které vyšel jako vítěz právě Plekanec.

Z videa, které zveřejnila Lucie Šafářová, je zřejmé, že ta svým vozem přivezla Tomáše k jeho skútru a k jeho nelibosti zaparkovala pět metrů od stroje. Hokejista si tak vyžádal, aby ho dovezla až k jeho mašině.

„Nejdu ani pět metrů. Zastav u té motorky. Budeme tady spát, mně je to jedno. Já jsem spokojený,“ říká ve videu Plekanec.

„Okamžitě vystup a běž si pro tu motorku. Nedělej, že jsi měl těžký trénink. Není to ani deset metrů,“ oponuje mu Šafářová. 

Ustoupit ale nakonec musela právě těhotná tenistka, která svého miláčka přivezla až k jeho motorce, aby nemusel udělat krok navíc. A ten se jí zavděčil tím, že nechal otevřené dveře spolujezdce, hlesl, že se sejdou doma, nasedl na skútr a odjel.

„To se ti všechno vrátí,“ kontrovala mu Šafářová, která víc než naštvaná byla pobavená drzostí svého partnera, jenž se ještě dožadoval jakési odměny.

Plekanec se vedle Šafářové evidentně změnil hodně, s tenistkou, která má ráda zábavu, se otevřel světu, a to nejen v rozhovorech, které začal poskytovat. Do této doby jsme ho znali jen jako tichý doprovod Lucie Vondráčkové, zatímco nyní ukazuje, co všechno v něm je.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 sobota 23. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • 302
  • 133
  • 42
  • 29
  • 29
  • 23
Komentáře