jít naiDNES.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce rozebíraných témat. Olej do ohně navíc přilil zpěvaččin rozhovor pro Top Star, v němž přiznala, že rozpad manželství pro ni byl velkým překvapením. „Zaskočilo mě, že to Tomáš tak rychle sdílel,“ přiznala na kameru se zlomeným výrazem a ihned se jí dostalo neuvěřitelné podpory. To Plekanec dostal dost slušně naloženo. „Zbabělec, co utekl,“ střílí do něj jeden po druhém.

Každá mince má dvě strany, říká se. V případě rozvodu Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance to ale neplatí. Od chvíle, kdy hokejista na Facebook vložil své vyjádření, v němž se zpovídá ze soukromého života, je terčem kritiky.

Fanoušci Plekancovi vyčítají především to, že oznámení o rozchodu neprobral se svou ženou a následně pláchl daleko za oceán – do Montrealu, kde opět nastoupí za hokejový klub Montreal Canadiens.

„Bože, místo toho, aby se rozešli v klidu potichu, tak to musel všem hned vyzvonit a Lucka nemá chvilku klidu, protože musí dávat rozhovory. A on zbaběle uteče... Sorry, ale na hokejistu jsi velký zbabělec. Zklamal jsi,“ vzkazuje mu jedna z fanynek v diskuzi, kde na něm nikdo nenechal nit suchou. „Je to ubožák,“ shodují se téměř jednohlasně uživatelé. 

A zatímco „Pleky“ dostává neuvěřitelnou čočku, Lucii většina lidí přeje sílu, a dokonce jí i nabízí pomoc. „Jsme tu pro vás, Lucie,“ utěšují ji s tím, že doufají v brzký klid.

„Nikdy jsem tu holku nějak nesledovala, ale u tohoto rozhovoru, při pohledu do jejích očí, jsem se rozbrečela jak malá holka,“ soucítí s ní.

Zkrátka všichni najednou zapomněli na Plekancovy sportovní úspěchy, jimiž nás již roky reprezentuje v zahraničí, a útočí na něj, přestože do vztahu nikdo nevidí.

O tom, jaká je skutečnost, se totiž můžeme stále jenom dohadovat. Některé zdroje totiž uvádějí, že spolu Lucie s Tomášem nebyli delší čas, další si zase stojí za tím, že šlo o velmi nečekané rozhodnutí.

Pravdy se tedy sice nedobereme, nicméně je na pováženou, proč se Tomáš Plekanec nijak nebrání a nechává do sebe veřejně kopat. Možná je to tím, že fanoušky – oproti své ženě – ke své kariéře nepotřebuje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 12. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  94
 • Super
  56
 • Tvl
  30
 • Haha
  22
 • Cože
  21
 • Sladký
  16
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat