Tomáš Ortel se tajně oženil! Manželku k oltáři dovedl jako rytíř

Tomáš Ortel se tajně oženil s přítelkyní Janou! | foto: Lukáš a Petra Potůčkovi

Kontroverzní zpěvák Tomáš Ortel do toho práskl! Na zámku Zbiroh nechal o víkendu vystrojit středověkou veselku a jako rytíř se oženil s dlouholetou přítelkyní Janou. Svatbu se jim podařilo utajit i před nejvěrnějšími fanoušky a proběhla tak jen v úzkém rodinném kruhu.

Z kontroverzního zpěváka Tomáše Ortela je ženáč. O víkendu si na zámku Zbiroh nedaleko Rokycan „na tajňačku“ vzal svou dlouholetou přítelkyni Janu. Ta přijala manželovo příjmení a v občance už má jméno Jana Ortel.

Svatbu utajili nejen před širokou veřejností, ale rovněž i před nejvěrnějšími fanoušky Ortelovy kapely, která je často kritizovaná za texty namířené proti islámu. Tematické středověké veselky se proto zúčastnil jen úzký okruh rodiny, přátel a samozřejmě ženichových kolegů. 

Tomáš Ortel byl na svatbě za rytíře.

Tomáš Ortel byl na svatbě za rytíře.

„Kapela na svatbě byla, ale nehráli jsme. Užívali jsme si hodokvasu. Byl to obřad církevní a hrála na něm hudba od zesnulého skladatele Karla Svobody. Nejkrásnější svatební dar byl obrovský český lev vytesaný z jednoho kusu kmene,“ prozradil Ortel Expresu. 

Ortel si nevěstu přivedl k oltáři jako rytíř.

Ortel si nevěstu přivedl k oltáři jako rytíř.

„Svatba byla ve středověkem stylu se staročeskou kuchyní o sedmi chodech a s doprovodným programem kejklířů, turnajem a ohnivou show a byla zakončena opékáním selete na rožni,“ popsal.

Samotný Ortel se na svůj velký den vystrojil do kostýmu s českým lvem na prsou a svou milou si k oltáři přivedl jako rytíř. Asi nikomu z přítomných neuniklo, že nevěsta měla co dělat, aby v těsných svatebních šatech udržela svou silikonovou výbavu.

Novomanželé si vystřelili z děla.

Novomanželé si vystřelili z děla.

Na svatební cestu se novomanželé chystají za více než měsíc, romantické líbánky ale od drsňáka Ortela rozhodně nečekejte. „Svatební cestu plánujeme na závodní okruh do Maďarska na začátku června. Budu tam závodit na motorce,“ prozradil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:24 21. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  122
 • Trapas
  59
 • Haha
  52
 • Tvl
  23
 • Cože
  14
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat