jít naiDNES.cz

Helena Houdová po rozvodu: Její nový milenec nechce posílat děti do školy!

Tomáš Novotný je bez peněz, přesto se nenechával vydržovat od bohaté Houdové. | foto: Koláž Expresu

Modelka Helena Houdová (36) je už přes rok rozvedená s miliardářem s Omarem Amanatem, s kterým vychovává tři děti. Jejím novým partnerem se údajně stal Tomáš Novotný. Bývalý moderátor, jenž je dnes znám spíše jako dobrodruh a tulák, má poněkud radikální názory na život. Některé z nich mají blízko k sektářství.

Tomáš nebyl vždy takový. Ještě před rokem tvořili společně s Tomášem Zástěrou populární moderátorský tandem. Uváděli Snídani s Novou a měli vlastní pořad na Evropě 2, kde už šlapali na paty i veleúspěšné dvojce, Marešovi s Hezuckým.

Jenže pak nastal veletoč. Novotný se se svým parťákem rozhádal a ze dne na den dal výpověď. Začal cestovat po světě, nechal si narůst plnovous a snil o životě poustevníka v korunách stromů, kde chce meditovat do konce svých dnů.

Fotogalerie

A právě toto rozhodnutí mu přivedlo do cesty jeho současnou partnerku Helenu Houdovou. I ona byla už tehdy podobně praštěná. Radikální vitariánka se zájmem o ezoteriku a šamanství si rázem padla do oka s bezprizorním veganem s podobným pohledem na svět.

Žila sice v centru New Yorku v luxusním loftovém bytě za peníze manžela, úspěšného spekulanta na burze. Ale co mohla dělat, že?

Houdová si Novotného natolik oblíbila, že ho zaměstnala jako chůvu svých dětí. Společně i s manželem jako jedna velká multikulti rodina cestovali po světě, kde pobývali v resortech, jenž patří Omarově zazobané rodině.

Netrvalo dlouho a z duchovního kamaráda se stal srdcový muž. Houdová opustila manžela, ne však jeho luxusní byt, a Novotný se oficiálně stal vychovatelem jejich dětí. Jenže v tomto bodě může být v budoucnu problém.

Tomáš je totiž zastáncem ujetého názoru, že by děti neměly chodit do školy. Prý pro něj bude lepší být doma a učit se s rodiči. Těžko říct, co by je Novotný mohl naučit, každopádně podobné praktiky známe u těch nejpřísnějších náboženských sekt.

A co asi na to Houdová? Je sice bláznivá biomatka, která dětem nedopřeje ani kousek čokolády, ale nejsme si jistí, že by jí přišla taková výchova normální. Bývalá Česká miss je navíc zakladatelka mezinárodní organizace Sunflower Children, která pomáhá dětem z chudinských čtvrtí nebo žijících na ulici získat potřebné vzdělání a začlenit se do normální společnosti. Tedy normálně chodit do školy.

Tak snad bude mít ona rozum.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:50 neděle 24. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  91
 • Haha
  87
 • Tvl
  23
 • Super
  20
 • Cože
  20
 • Sladký
  16
Komentáře