Rytmus dostal v Tvojí tváří pořádnou nálož: Vysmál se mu i Janek Ledecký

Sobotní kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas naprosto ovládl miláček publika Tomáš Matonoha coby rapper Rytmus. Diváci známého komika vynesli za odvedený výkon až do nebe a našli v jeho podobě i další slavné osobnosti, například Tomáše Řepku. Sám Matonoha i členové poroty se však slovenské hvězdě spíše vysmívali. Jak?

„To je hlas národa ten Rytmus,“ řekl posměšně hned ve svém úvodníku Sokolovi Tomáš Matonoha, který si ke ztvárnění vylosoval rappera Rytmuse

Ten je známý nejen svým hudebním uměním, ale také nekončící sebechválou. Neustále poučuje své fanoušky, jak mají žít, a demonstruje své bohatství. Několikrát se nechal slyšet, že on není ovce, která musí chodit do práce a skákat, jak někdo píská. Je svým pánem a dokázal to sám.  

Ano. Přesně to poslouchají Rytmusovi fanoušci. Pořád dokola. 

A podobně se v rámci své role choval i Matonoha, na jehož projevu bylo znát, že má ze slovenské hvězdy spíše psinu. Stejně tak to pojala i porota. 

„Si zabil, bratko. Až tohle uvidí Patrik, tak mu jebne,“ vyjádřil se Jakub Kohák

Tomáš Matonoha coby Rytmus zabodoval.

Tomáš Matonoha coby Rytmus zabodoval.

Více konstruktivní kritiky snesl na hlavu Rytmusova umění Janek Ledecký: „Jan Werich měl takovou slavnou promluvu o osvobozující moci sprostého slova. Cítím se úplně svobodný.“

Janek Ledecký a Jakub Kohák jako duo výstředních Britů Right Said Fred.

Janek Ledecký a Jakub Kohák jako duo výstředních Britů Right Said Fred.

Při hodnocení dal na konci jasně najevo, jaké má o ztvárněné písni mínění: „7 bodů posílám Tomáši Matonohovi s takovou malou nadějí, že už tu písničku dneska neuslyším, ale obávám se nejhoršího.“

Rytmus svoji úvahu nedomyslel. Kdo mu bude uklízet dům, když budou všichni...

Rytmus se stává často terčem posměchu kvůli svým přehnaně sebevědomým výrokům.

Samotní fanoušci byli na sociální síti z Matonohova výkonu doslova u vytržení. Role Rytmuse se zhostil dokonale. Mělo to energii, mělo to humor, byla to show. 

Kromě Rytmuse našli diváci v Matonohovi také Řepku nebo George Michaela.

Kromě Rytmuse našli diváci v Matonohovi také Řepku nebo George Michaela.

Často se přitom shodují, že kromě Rytmuse vidí v Tomášově podobě také jiné osobnosti českého i zahraničního showbyznysu. Například George Michaela nebo Tomáše Řepku. 

Co na to říkáte?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:44 13. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  105
 • Haha
  27
 • Trapas
  20
 • Tvl
  12
 • Cože
  7
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat