Nafrněný Matonoha trumfl Polákovou. Zahanbí po Rytmusovi i ji?

30 milionů! Tolik zhlédnutí má od srpna 2015 písnička Báry Polákové Nafrněná. A i proto se dostala do výběru soutěžních písní show Tvoje tvář má známý hlas, kde se v Barboru již dneska večer promění Tomáš Matonoha.

Na tuzemské interprety má Tomáš Matonoha štěstí. V polovině října si v show Tvoje tvář má známý hlas vytáhl rappera Rytmuse a tento týden se převtělí do Báry Polákové. 

Tentokrát bude mít ale Matonoha zdatného pomocníka. S vystoupením mu pomůže sama Bára Poláková. Ta ovšem nebude vystupovat za sebe, ale za herečku Marthu Issovou, která se objevila ve videoklipu k již zmiňované písni. A ačkoliv měl Tomáš zdatného pomocníka, šel na to od lesa.

„Nejdřív jsem se učil text, potom melodii a nakonec jsem si doma vzal židli, stůl a zrcadlo a trénoval jsem choreografii,“ prozradil Tomáš Matonoha.

A i když jde o její hit, trénovat musela i Bára, aby co nejvěrněji napodobila Marthu Issovou. „Začala jsem pohybem, ten první jsem nazvala Ilona Csáková s předklonem, potom je tam husťák a pak jen vlnka. To jsou takové moje pomůcky, abych nezapomněla složitou choreografii Marthy Issové,“ vysvětlila Poláková.

Kromě Tomáše Matonohy diváci uvidí Jana Maxiána, Anetu Krejčíkovou, Dalibora Gondíka, Bereniku Kohoutovou, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a soutěží o finanční výhry pro dobročinné účely.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:45 4. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Trapas
  7
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  4
Komentáře