Klusová se zadívala na manžela, slepice a spustila „díkopád“, který nešel zastavit

15. září 2020
Ne Red Bull, ale láska nám dává křídla! Tamara Klusová (32) změnila znění okřídlené reklamy, když promluvila o svém nejlepším příteli, milenci, partnerovi a otci svých dětí. S Tomášem Klusem (34) oslavili sedm společných let a při té příležitosti jeho žena vypustila do světa dárkové balení plné díků a dojemných vzkazů. Hold mu vzdala i společnou momentkou se slepicemi.

„Pardon, něco si tu odložím. Komu z vás taky chodí meditovat slepice? Ony tam opravdu sedí, ani se nehnou, a koukají na svého guru. Dojemný. Dobré ráno všem, napříč všemi světy,“ komentovala Tamara Klusová momentku ze zahrady, na které Tomáš Klus medituje a slepice na něj upřeně zírají.

Slípky, které (doufejme) zachránili z klecového chovu, nejsou jediné, kdo ze zpěváka nemůže spustit oči.

„Mise: Milujeme se dnes sedm let od otevření se jeden druhému v kruhu našich milovaných. Každý z nás všech někde máme svoji druhou půlku. Věřme v lásku, protože to je ta jediná podmínka pro její žití. Děkuju za každý den po tvém boku,“ zasnila se Tamara v den sedmiletého výročí, které tráví po Klusově boku. 

Tomáš Klus s manželkou Tamarou dospěli k názoru, že všude dobře, doma nejlíp. V...

Následoval mocný proud díků, hotový „díkopád“, který nešlo zastavit.

„Děkuju, že i přes všechny zkoušky a nenávist držíme spolu. Děkuju, že vedle sebe pořád rosteme každý sám za sebe. Děkuju za svobodu, kterou si vzájemně umíme dávat. Děkuju za pravdu, kterou si odvážně umíme sdělovat do očí,“ napsala na sociální síť manželka, matka, zpěvačka a v neposlední řadě také vážená influencerka.

„Děkuju, že naše láska ani jednoho nesvazuje, naopak nám dává křídla pro let mezi všemi našimi světy,“ pokračovala Tamara v dojemné řeči, s níž se vytasila v den sedmého výročí.

Samozřejmě to nejlepší si nechala na konec.

Tamara Klusová je veselá kopa.

„Děkuju za naše tři úžasné děti, které nám všechny tyhle věci každý den připomínají a odrážejí je. Miluju tě a skrze tebe nacházím sebe. Protože bez tebe jsem bez sebe,“ dodala závěrem Klusová, jejíž slova by šla tesat do dřeva či kamene.

Nezbývá než doufat, že se momentky Tomáše Kluse, kterak k němu vzhlíží slepice, i výše uvedená Tamařina moudra objeví v novém vydání Knihy života, již zpěvákova manželka jistě pro letošní předvánoční trh chystá.

V děkovné řeči nám trochu chyběly akcenty na uhlíkovou stopu a pochvalu za to, že celá rodina už dlouho nikam neletěla a žije v souladu s přírodou. I když víme, že se to Klusovým ne vždy povede. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 středa 13. ledna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 153
  • 129
  • 49
  • 47
  • 32
  • 30
Komentáře