jít naiDNES.cz

Bojím se Tamary, přiznal Klus. Scéna kvůli zatoulanému snubáku, proč si ho sundal?

Tomáš Klus s manželkou Tamarou a dcerou na demonstraci Milion chvilek pro demokracii | foto: Profimedia.cz

Manželé Klusovi se snaží tvářit, že je jejich vztah zalitý sluncem a milují se i přes všechny strasti života. Je ale opravdu manželství natolik šťastné, že se vzájemně neurážejí a neřvou na sebe? Sám Tomáš Klus (33) přiznal, že se manželky Tamary (31) bál. Proboha, proč?

Písničkář Tomáš Klus je známým sluníčkářem, který všechny miluje, na všechno má optimistickou odpověď a celý svět je růžový. Jenže jeho manželství až tak zalité sluncem asi nebude. Proč má z Tamary strach?

Před časem se muzikantovi totiž podařilo ztratit snubní prstýnek, když natáčel Noční směnu s Adélou na Mall.tv. Prsten mu dala manželka na znamení lásky při jejich svatbě. Byl stříbrný se třemi sladkovodními perlami. Jenže se najednou ztratil.

Klus se bál se, co na to řekne manželka, netušil, kde ho mohl nechat. Nevěděl, jak to doma má říct, obával se scény, slz a hádky. Že by to mezi manželi nebylo tak bez problémů, jak se na veřejnosti snaží tvářit?

Sice se to nakonec prý obešlo bez tiché domácnosti nebo velkých hysterických scén, Tamara dokonce Tomášovi nechala vyrobit nový prstýnek, který je stejný jako ten předchozí, ale spíš se teď nabízí otázka, proč zpěvák snubák vůbec sundával?

Sám se dříve přiznal, že byl Tamaře nevěrný, že by se jeho pletky odehrávaly i v době, kdy už tvrdil, že miluje jen svou ženu? 

Tomáš Klus se k tomu nevyjádřil, jen sluníčkově opět tvrdí, že je Tami jeho osudovou ženu, která má tak velké srdce, že mu dokonce odpustila i nějaké ty techtle mechtle.

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat