Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kam zmizel Tomáš Klus? Manželka Tamara to rychle vysvětlila, mají jiné priority

  Tamara Klusová (35) dorazila na premiéru filmu Přání bez manžela. Tomáš Klus (37) měl totiž plné ruce práce, vystupoval zrovna v Brně. Jeho časová vytíženost se stala i důvodem, proč se nedostavil na vyhlášení ankety Český slavík. Redakci Expresu to prozradila sama Tamara. Budou spolu alespoň na Vánoce? Pusťte si náš videorozhovor.

  Tamara Klusová vyrazila s dětmi na premiéru nového animovaného filmu Přání. Pohádka z dílny Disney v ní oživila vzpomínky na vyrůstání, když byla malá, milovala totiž Pocahontas. Malý Alfréd v rozhovoru prozradil, že zbožňuje pohádku Trollové, Tamařiny děti ale nedají dopustit ani na Odvážnou Vaianu.

  Manžel Tomáš Klus Tamaře doprovod tentokrát nedělal, zrovna totiž koncertoval v Brně. Ta tak měla plné ruce práce, s hudebníkem mají totiž rovnou tři ratolesti, dcery Josefínu a Jenovéfu a syna Alfréda. Tomáš se ale nedostavil ani na vyhlášení ankety Český slavík, čímž mnohé fanoušky překvapil.

  „Tomáš měl ten den koncert,“ vysvětlila Expres Klusová. A skutečně, 25. listopadu měl Tomáš vystoupení Klusymfonie v Ostravě. Písničkář má zkrátka jiné priority, než sedět v sále a přebírat ocenění, místo toho raději vyrazí rovnou mezi lidi a zazpívá jim tak, jak to mají rádi.

  V kuloárech se ale postupně začalo šuškat, že se Tomáš zhruba od covidové pandemie přestává ukazovat na společenských akcích. Na letošním vyhlášení hudebních cen Anděl přitom nechyběl. Aktuálně se věnuje točení seriálu ZOO a příští rok bude koncertovat i na několika festivalech, třeba Karpaty Fest. A jak oslaví Klusovi Vánoce?

  „U nás chodí Ježíšek, takže čekáme na 24. prosince. Jenůvka vyslovila přání, abych upekla Polární expres, který jí přiveze do pokojíčku kakao, až bude v pyžámku koukat na pohádky. Takže mě čeká velký projekt pečení,“ prozradila Tamara s úsměvem.

  Tamara Klusová vyrazila s dětmi na premiéru filmu Přání

  „Chceme být hlavně spolu, chceme být doma a mít pohodu,“ uvedla s tím, že Vánoce tráví úplně klasicky. Jen děti dávají před kaprem přednost řízkům.

  Rodina se tak sejde, Tomášův poslední vánoční koncert by měl být 22. prosince v Brně. Hudebníkova manželka není vůbec vybíravá, když jsme se jí zeptali, jaké největší přání se jí v poslední době splnilo, měla víc než jasno.

  „Moje přání se mi plní každý den, a to je to, abychom byli všichni zdraví,“ dodala Tamara Klusová. Ta si prý přeje vždycky to samé, ať už při sfoukávání svíčky na dortu anebo když padá hvězda.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  jít naiDNES.cz