jít naiDNES.cz

Tomáš Klus nebyl připuštěn k volbám: Úředníkům přišel podezřelý!

Jsou sice na rodinné dovolené v Dominikánské republice, přesto chtěli splnit svou občanskou povinnost. Tomáše Kluse a jeho manželku Tamaru ale nepustili k volebním urnám. Jejich cesta skončila dokonce dřív, než začala. Úředníci kanadské ambasády jim totiž vůbec nepovolili, aby odletěli do Toronta!

Tolik toužili hodit hlas svému favoritovi v prezidentských volbách, že se rozhodli z Dominikánské republiky i s třemi dětmi vycestovat do Toronta a tam na české ambasádě odvolit. Před samotnou dovolenou si Praze vyřídili voličské průkazy, jenže udělali zásadní chybu. Letenky si zakoupili  jeden den před odletem. A tato drobnost je stála nejen peníze za letenky, ale snaha si občanskou povinnost.

„Tak jsme letěli volit. Pak si pro nás přišla paní s papírkem a našimi jmény, pak nám nikdo nic neřekl, pak nás vyslýchali a řekli, že teda jo, ale že už není čím, pak zase dlouhé čekání na nic, někdo furt někam volal a říkali nám, že ještě několik minut, a nakonec jsme volit neletěli, protože to není zvykem a budí to podezření na imigračním. Bez legrace,“ prozradil v lehce zmateném vyjádření svým fanouškům Klus, který tak apeloval na své fanoušky, aby šli volit za něj.

Nastalou situaci nakonec osvětlila jeho manželka Tamara.Kvůli problémům s kanadskou ambasádou se nám nepodařilo do Toronta odletět. Byť máme víza, platné pasy, koupené letenky, osud tomu tak nechtěl,“ napsala Tamara.

Klus se dlouhodobě kriticky vyjadřuje k současnému prezidentovi Zemanovi, ale svého favorita neprozradil. Za to ale sklidil značnou kritiku od fanoušků, že se tolik angažuje v politice.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:07 12. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  73
 • Trapas
  37
 • Super
  25
 • Tvl
  13
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře