Manželka Tomáše Kluse měla úraz v zahraničí: Díra v noze a podivný status

Tamara Klusová skončila v péči lékařů. | foto: Instagram

Manželka Tomáše Kluse (32) odjela se svými kamarádkami na letní dovolenou. Chvíle radosti a pohody se však proměnily v trápení a bolest. Tamara (30) si totiž způsobila úraz, ze kterého si odnesla sedm stehů.

Manželka Tomáše Kluse si ze své první dovolené s dětmi neveze zrovna pěkný suvenýr. Když vycházela schody z moře, sklouzla jí noha a rozsekla si koleno.  

„Zaplavala jsem si a při návratu po chaluhovém schodišti se mi smýkla noha a já si tak prorazila koleno pod čéškou. Usedla na ty schody a naprosto v šoku jsem koukala na tu díru a přála si, aby se vypoukla zpátky,“ popsala svůj nepříjemný zážitek na sociální síti Klusová, které se náhle udělalo zle.

„To se však nedělo a já tak vyběhla směrem k ostatním se slovy: ,Hele asi blbý, mám rozříznutou nohu.‘ V ten moment už na mě šly ale mrákoty a já se sesunula k zemi,“ dodala s tím, že následoval okamžitý přesun do nemocnice.

„Následný odjezd do nemocnice s místním trhovcem, u kterého jsme dnes nakoupili všem dětem vodní hračky, a on nás s bezpodmínečnou láskou odvezl do nemocnice. Hodinové vyšívání nakreslilo 7 stehů,“ upřesnila s tím, že nyní bude na své dovolené skutečně odpočívat a řešit jen podstatné věci.

Tamara se vypsala na své sociální síti.

Tamara se vypsala na sociální síti.

Z úrazu tedy naštěstí vyvázla „jen“ s jizvou a zbytek dní u moře si může užít s omezeními pod slunečníkem. 

I tak ale vnímá tuto událost jako velmi klíčovou a myslí si, že šlo o jisté znamení, které ji mělo upozornit na příliš rychlé tempo. 

Nezapomněla poděkovat vesmíru, zemi i své rodině a samozřejmě připomněla, že zdraví je nejdůležitější.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:31 23. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Haha
  15
 • Super
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
 • Tvl
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat