Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Tomáš Klus tlačí dceru: Jde ze seriálu do seriálu, Zalez do spacáku diváky ale nenadchlo

  Tomáš Klus (37) se naplno oddává herectví, do toho zapojuje už i svoje děti. Hlavně malá Josefína jde z projektu do projektu. Kromě Zoo po tatínkově boku září v seriálu Zalez do spacáku. Se svými sourozenci si pak zahraje i v dobovce Dcera národa. Jenže fanoušci to vnímají jinak, podle těch je už Kluse na obrazovkách trochu moc a plno z nich tak přepínalo raději na Specialisty.

  Velká spousta herců svým dětem vstup do branže rozmlouvá, ne tak Tomáš Klus. Jeho devítiletá dcera Josefína jde z projektu do projektu, v seriálu Zoo ztvárňuje jeho věčně otrávenou neteř, v novém projektu se představila jako jeho dcera.

  Seriál Zalez do spacáku ale od diváků navzdory očekáváním závratný aplaus nesklidil, kritici sice Klusův výkon chválí, jenže diváci začínají mít podle komentářů Kluse už pomalu plné kecky. Kam se podívají, tam na ně znovuobjevený herec vykukuje.

  Zalez do spacáku tak ve sledovanosti přebili Specialisté, ale i repríza Stínů v mlze na České televizi. Specialisty sledovalo pro představu 1 112 000 diváků, Zalez do spacáku 623 000 lidí.

  Příběh je oddychový, vypráví o čtyřicetiletém Ivanovi, který byl už třikrát ženatý, má tři děti a chtěl by se ženit napočtvrté. Bojuje tak o roku mladičké Sáry.

  „S tátou se hraje dobře, táta to nekazí, jen někdy. Mě to herectví baví, protože točíme v noci a nemusím spát. O herectví jsem nesnila, ale pak jsem si řekla, tak jo,“ uvedla Josefína v 7 pádech Honzy Dědka.

  Klusovy děti budou hrát v dobovce Dcera národa

  „Jsem šťastný, že nikomu neotlouká o hlavu, kdo je. Že za mnou přijdou režisér, holky z kostymérny, z maskérny a řeknou, že je fantastická, za všechno poděkuje. Je vděčná, je hodná a není frfňa, což by mohla být, protože je pod křídlem tatínka. Nehraje si na to, je tady sama za sebe! Na to jsem pyšný,“ uvedl zase zpěvák.

  Klusovy děti, dcery Josefína a Jenovéfa a se syn Alfréd se brzy objeví také v dobovém seriálu Dcera národa. Dá se tak předpokládat, že písničkář vychovává novou hereckou generaci. Sama Josefína už se nechala slyšet s tím, že chce herectví v budoucnu i studovat.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...