jít naiDNES.cz

Objetí od obdivovatele: Klus se na charitativní akci vrhl na Dagmar Havlovou

Dagmar Havlová (65) před Vánoci obráží charitativní akce. Nedávno vyrazila na tu podporující matky samoživitelky, kterou organizovala partnerka Roberta Záruby Nora Fridrichová. Bývalá první dáma se nestačila divit, když k ní ihned přispěchal písničkář Tomáš Klus (32) a začal ji objímat.

Dagmar Havlová si ve svém novém fáru vyjela na charitativní akci pro matky samoživitelky do pražských Holešovic. Bývalá první dáma se nebála ani náročnějších řidičských manévrů, a tak své luxusní auto zaparkovala přímo před holešovickou La Fabrikou.

Uvnitř na herečku čekalo velmi vřelé přivítání od muzikanta Tomáše Kluse, který se dobročinné akce také účastnil. Ten k Dagmar Havlové přistoupil a zahrnul ji přátelským objetím, které dvojice zakončila společnými fotkami.

Tomáš Klus se nijak netají obdivem k zesnulému prezidentovi Václavu Havlovi, a tak je logické, že bude mít slabost i pro jeho druhou ženu Dagmar Havlovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:35 pátek 12. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  48
 • Haha
  14
 • Super
  13
 • Tvl
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat