Česko našlo svého Justina Biebera! Dívkám bude lámat srdce Tom!

Tom Sean vydal svůj první videoklip. | foto: Archív Toma Seana

Úspěch, po kterém se nesní ani stálicím české pop-music. Mladičký zpěvák Tom Sean vydal teprve před několika dny svůj první videoklip a ten se přes noc stal hitem. Na YouTube už má téměř sto tisíc zhlédnutí.

Po všech označeních, která média dala mladým umělcům, že jsou to ti naši „Bieberové“, konečně přichází někdo, kdo může a chce tento status teen idolu naplnit beze zbytku. Tom Sean není pseudonym, ale skutečné jméno čtrnáctiletého zpěváka, kterému právě vyšel první videoklip s názvem Heart Hotel.

Jak napovídá název, singl je v angličtině. „Tom se narodil v Dublinu, kde i nějakou dobu žil, a je to vlastně rodilý mluvčí. Proto má tak skvělou angličtinu a je škoda toho nevyužít. Angličtina je velmi zpěvný jazyk a teenageři ji ovládají s přehledem. Když jsem oslovoval ke spolupráci mého dlouholetého kamaráda Michaela Jaye, což je několikanásobný držitel Grammy, který skládal pro Eminema, Céline Dion a další, vzal jako skvělou zprávu, že Tom nazpívá náš singl v angličtině. Pokud s ním chceme uspět ve světě, je to dokonce klíčovým předpokladem,“ říká producent Honza Gajdoš, který si Toma poprvé všiml na hudební akci, a než se rozhodl mu dát šanci, strávil s ním několik dnů ve zkušebně.


„Je to moje první hudební zkušenost. Předtím než klip vyšel, bylo samozřejmě strašně moc práce, jak ve studiu, tak na tanečním parketu, kde jsme ladili choreografii na celou písničku. Musím teda říct, že to nebylo nic lehkého,“ dodává se smíchem Tom Sean.

Klip se natáčel v prostorách hotelu Sheraton a zahrála si v něm zpěvačka a influencerka Naty Hrychová nebo ruský model Nikita Brazhnikov.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:23 1. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  79
 • Sladký
  44
 • Haha
  29
 • Trapas
  23
 • Tvl
  12
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat