Šediny mu sluší! Takhle dnes vypadá nejslavnější parťák Semira z Kobry 11

Slavný Semirův parťák Tom Kranich sice zestárl, ale šediny mu náramně sluší! | foto: Instagram

Do slavného týmu Kobry 11 už dávno nepatří a ani patřit nebude. Postava Toma Kranicha, kterou v nestárnoucím seriálu herec René Steinke ztvárnil, totiž slavnému Semirovi Gerkhanovi zemřela v náručí. Jak dnes černovlasý sympaťák žije? Vlastně už není tak úplně černovlasý, šediny mu ale náramně sluší!

Semir je sice jen jeden, co by ale nejslavnější dálniční polda dělal bez svých oddaných parťáků? Po jeho boku se jich vystřídalo mnoho, jednoznačně nejvíc se ale fanouškům slavné Kobry 11 vryl do paměti Tom Kranich.

Ten německé dálnice v policejních bourácích brázdil s pauzou celých pět řad, než na začátku sedmé zemřel Semirovi v náručí. Pro herce Reného Steinkeho to sice byl nepochybně těžký a emotivní okamžik, zpětně ho ale nejspíš tolik nelituje.

Dnes už se totiž Steinke herectví věnuje jen velmi okrajově, přednost dal rodině a koníčkům. Rád prý čte, sportuje a vychutnává si dobré jídlo.

Slavný Semirův parťák Tom Kranich sice zestárl, ale šediny mu náramně sluší!

Z Reného Steinkeho alias Toma Kranicha je teď elegán.

Protože ale od časů, kdy hrál v legendárním krimiseriálu, uplynulo už několik let, zajímalo nás především, jak dnes René Steinke vypadá. 

Slavný Semirův parťák Tom Kranich sice zestárl, ale šediny mu náramně sluší!

Takto nyní vypadá nejslavnější parťák Semira Gerkhana.

A musíme říct, že ačkoliv René viditelně zestárl, ostatně mu letos bude 56 let, rozhodně je pořád skoro stejným štramákem jako za svých slavných časů!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat