Stále zamilovaný Tom Hanks v Řecku: Kdo další z Hollywoodu má zlaté manželství?

Tom Hanks se ženou Ritou Wilson na dovolené v Řecku | foto: Profimedia.cz

Těžko byste v Hollywoodu hledali dojemnější manželský pár, než je Tom Hanks a jeho žena Rita Wilson. Nejenže jsou spolu zhruba „sto“ let, stále se všude vodí za ruku. V předešlých letech pár prošel zatěžkávací zkouškou, když Hanksova žena prodělala rakovinu a následně mastektomii.

Takto stabilní pár, jakým je Tom Hanks s manželkou Ritou, je v Hollywoodu vzácností. Dvojice vypadá i po více než třiceti letech zamilovaně a spokojeně.

Nedávno byl herec z filmu Forrest Gump i s manželkou na dovolené v Řecku, kde je paparazzi zastihli v restauraci na večeři. Na páru je fascinující, že se i po tolika společných letech stále drží za ruce.

Přitom spolu museli překlenout nejednu zkoušku. Manželé mají dva syny, Trumana a Chestera. Starší Chester se v minulosti potýkal se závislostí na návykových látkách.

Tom Hanks se ženou Ritou Wilson na dovolené v Řecku

Tom Hanks se ženou Ritou Wilson na dovolené v Řecku

Rita zase bojovala s rakovinou prsu, což pro herce musela být náročná lekce. V minulosti totiž na rakovinu zemřela jeho bývalá manželka Samantha Lewes.

Podobně stabilní pár Hollywoodu tvoří bývalý představitel agenta 007 Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith, kteří jsou spolu už přes pětadvacet let. Také ti se neustále všude vodí za ruku a neustále si projevují lásku polibky.

Kelly by měla skutečně pár kilo shodit. Je nezdravě obézní.

Manželka Pierce Brosnana se zakulatila.

Jejich vztah je považován za úkaz a boří veškeré předsudky o povrchnosti hollywoodských vztahů. Keely Shaye se totiž od počátků randění pořádně zakulatila. Zdá se ale, že to je pro herce naprosto druhořadé.

Manželé se poznali v roce 1994, o 7 let později se vzali a žijí spolu dodnes.

Manželé se poznali v roce 1994, o sedm let později se vzali a žijí spolu dodnes.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat