Tiskovka TV Prima k Asia Expressu: Zedníčková mimo, Brzobohatá vyhrála

  5:00
Asia Express ještě nezačal a už se závodilo v outfitech. Nejvíc se mluvilo o Lucii Zedníčkové, která vsadila na chaos potisků a neodpustitelné proporce, a o Daniele Brzobohaté, která černým overalem ukázala, že jednoduchost může mít autoritu. Do plusových bodů se vešly i Natálie Kotková s přirozeným městským lookem a Anna Dvořáková, která si dovolila výrazné kalhoty a ustála to.
Část 1/9

Chytrá žena, unavený outfit

Lucie Zedníčková dorazila v mikině s kapucí, která vypadá jako směs náhodných potisků, plakátu z klubové toalety a merchového stánku po koncertě, na který nikdo nepřišel. Obrovský černobílý motiv bere celé tělo jako plátno, jenže bez jasného nápadu, co má být hlavní pointa. Přes hrudník navíc vede výrazný popruh, který zbytečně rozseká siluetu a posílí dojem, že oblečení vznikalo ve spěchu.

Spodní část to bohužel nezachraňuje. Volné tmavé džíny bez tvaru končí u masivních černých bot, které působí těžce a zkracují nohy. Výsledek je městský pytel, kde nic nedrží proporce a nic nepomáhá postavě. U volného stylu se dá vypadat civilně a přitom chytnout správný střih, tady se jen odškrtlo pohodlí a elegance šla domů pěšky.

Doporučení: Zrušit chaos na vršku, vzít jednobarevnou mikinu nebo jednoduché tričko, k tomu rovné džíny s lepší délkou a lehčí boty, aby se postava narovnala a outfit dýchal.

Hodnocení: 2/10

Asia Express

Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu