Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Tolkkiho pobyt v Praze: Komplikovaný vztah a vzpomínky na mexickou noční můru!

  Když Timo Tolkki (54) letos v lednu překvapivě zavítal do Prahy zabojovat o srdce Dominiky Gottové (47), sledovalo jeho každičký krok celé Česko. Mistr nečekaných comebacků před pár dny přiletěl do České republiky znovu. Tentokrát ale bez žádných velkých plánů či fanfár a po necelém týdnu i v tichosti zmizel zpět do Finska. Jak jeho pobyt probíhal?

  Během svého legendárního pobytu v Praze si Timo Tolkki oblíbil čtvrť Žižkov, kde vystřídal dva tamní levné hotely. V tom prvním ho dokonce tehdy přestěhovali na jakýsi low-cost pokoj, který funguje spíše jako nocleh pro personál. 

  Důvodem byl fakt, že Tolkkiho sponzorům došly peníze a ti chtěli ušetřit každou stovku za pobyt finského hromotluka.

  Žižkov si za svou cílovou destinaci Tolkki vybral i tentokráte. Zdroj redakce Expresu tam Tima potkal minulý pátek zhruba kolem sedmé hodiny večerní v doprovodu jeho manažera Erica Cerdy.

  Na Žižkově se Tolkki neubytoval jen kvůli levným hotelům, ale zejména z toho důvodu, že začal spolupracovat s tamním studiem Stable Studios, jehož majitelem je Ladi Kolsky.

  Tolkki se na svém Facebooku pochlubil několika fotografiemi ze zmíněného studia a zveřejnil i krátkou videonahrávku, na níž promluvil k fanouškům a pozval je k online koncertu, který proběhl 4. července.

  Timo Tolkki navštívil žižkovské Stable Studio, kde si zahrál.

  Timo Tolkki navštívil žižkovské studio Stable Studios, kde si zahrál.

  Kromě pracovních záležitostí si Tolkki v Praze samozřejmě užíval. Chodil pravidelně do svých milovaných fastfoodů na hamburgery, na Žižkově ho zaujala mexická restaurace, která ho donutila zavzpomínat na jeho nepříliš zdařilou misi v dalekém Mexiku.

  Kromě mekáče Tolkkiho zaujala také tato mexická restaurace.

  Kromě Mekáče Tolkkiho zaujala také tato mexická restaurace.

  Timo se v Mexiku chtěl usadit, učit tam mladé talentované kytaristy v hudební škole a žít spořádaným životem. Zamiloval se poprvé a brzy toho litoval. Zamiloval se podruhé, chvíli to vypadalo nadějně a později mu zbyly opět oči jen pro pláč.

  Často se hádáme, její dcera mě nenávidí. Není to mezi námi dobré, je to peklo! Musím uznat, že ta má mexická epizoda byla obrovská chyba. Chci se odsud dostat co nejdříve,“ napsal nám před časem z Mexika zoufalý Timo.

  V Praze ovšem svá slova evidentně trochu přehodnotil. Na svém Facebooku opět uvedl, že je zadaný, konkrétně v „komplikovaném vztahu“. Fanouškům poté v komentářích vysvětlil, jak to myslí.

  „Nejsem stroj, ale citlivý chlap. Po intenzivním tři a půl měsíce dlouhém vztahu je normální cítit všechnu tu bolest,“ napsal Timo.

  Timo Tolkki ve studiu

  Timo Tolkki ve studiu

  Setkání s Dominikou na večeři. Vrátí se Timo do Prahy znovu?

  Tolkki měl v plánu se v Praze setkat se svou manželkou Dominikou Gottovou. Podle Blesku se sešli na večeři a Timo manželce věnoval větší finanční obnos.

  Dominika se Expresu svěřila, že jí nedělá problém se s Timem setkat a zajít například na jídlo, ale společné bydlení nepřichází v úvahu. Jedním z důvodů je fakt, že Gottová má s majitelkou bytu, v němž bydlí, dohodu, že Timo Tolkki nepřekročí práh dveří.

  „Je to jedna z podmínek nájemní smlouvy. Paní majitelka jí dala dvě podmínky, které bude aktivně kontrolovat. Nesmí doma kouřit a nesmí ubytovat Tima. Jinak dostane výpověď,“ řekl nám Miroslav Kolodziej, který s Gottovou více než čtvrt roku bydlel.

  Dá se ale očekávat, že toto nebyl poslední návrat Tima Tolkkiho do Česka. Finský umělec se v minulosti už několikrát nechal slyšet, že se do Prahy zamiloval a dovedl by si představit zde strávit zbytek života. Jednu dobu uvažoval o tom, že si za městem pořídí dům, kde bude mít i vlastní nahrávací studio. 

  Problémem je ovšem Tolkkiho zoufalá finanční situace, kterou nejlépe dokazuje fakt, že ve Finsku musí slavný kytarista bydlet u své maminky, protože kvůli obřím dluhům přišel o svůj byt.

  Fotogalerie

  Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

  Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

  Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

  Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

  Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

  Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz