Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Timo Tolkki je v Mexiku u krásné Isabel a hlásí: Miluju ji, je jako Dominika!

  Na Kostarice řádil jako černá ruka s kamarády a kolegy z hudebního světa, v Mexiku se o jeho blaho zase stará vnadná brunetka Isabel. Zdá se, že je úplně jedno, v jaké zemi se Timo Tolkki (53) nachází, všude se má jako král a nestojí ho to téměř nic a ženy mu prý padají do klína.

  Timo Tolkki odletěl minulou středu z Prahy a namířil si to na slunnou Kostariku. Tam se skamarádil s několika tamními hudebníky, například frontmanem kapely Wings of Destiny Antonem Darussem, který Tima odvezl z letiště.

  Stále ještě manžel Dominiky Gottové si na Kostarice střihl také koncert a nadšení fanoušci vyvolávali jeho jméno. S muzikanty poté Timo objevoval krásy Kostariky, zalíbilo se mu zejména na jedné z tamních pláží.

  Kostarické dobrodružství ale po třech dnech skončilo a Timo znovu nasedl do letadla. Tentokrát se vydal do Mexika, kde přebýval už koncem loňského roku. 

  „Mám tu několik milenek a také velké plány. Chci si zde otevřít hudební školu a učit hru na kytaru,“ svěřil se Expresu před časem Tolkki.

  V minulosti se psalo a mluvilo o jediné Tolkkiho mexické milence, tou byla mladá zpěvačka Claudia Pearl, s níž Tima v posteli načapala Dominika.  

  „V jednu chvíli jsme se s Claudií dívali na film a najednou jsme to dělali zezadu. Otevřely se dveře a tam Dominika. Hrozně trapné. Domi si to nezasloužila. Moc toho lituji, já blbec...,“ smutnil nedávno Tolkki.

  V Mexiku se s Claudií ale nesetká, po románku přerušili kontakt. Tolkki ale i tak nezahálí, o jeho blaho se stará snad ještě krásnější (a vnadnější) brunetka jménem Isabel.

  „Je to terapeutka a píšeme si už nějakou dobu. Miluju ji, budu u ní osm krásných dní,“ řekl nám Timo ještě před odletem na Kostariku. 

  Za touto kráskou jede Timo do Mexika.

  Za touto kráskou jede Timo do Mexika.

  Je jako Dominika!

  Finský kytarista nám také ukázal konverzaci s Isabelou na WhatsAppu a pochlubil se pikantními snímky, které mu krásná Mexičanka posílala. „Je to moc krásná žena a miluje mou hudbu,“ svěřil se Timo.

  Krásná Isabela se teď stará o Tima.

  Krásná Isabel se teď stará o Tima.

  Timo nám sdělil, že je sice pořád v hotelu, ale s Isabel se pravděpodobně brzy sejde. Když jsme ho požádali, aby nám poslal nějakou hezkou společnou fotografii, překvapivě odmítl.

  „Isabel je jako Dominika, nestojí o publicitu,“ sdělil nám Timo.

  Tolkkiho reakce je však poněkud zvláštní. Manželka Dominika Gottová rozhodně nepůsobí jako žena, která se straní zájmu veřejnosti. Naopak, dělá vše pro to, aby si jí média všímala. Chodí pravidelně na společenské akce a fotografům nadšeně pózuje. Před časem i svolala tiskovou konferenci.

  Dělal by tohle někdo, kdo nestojí o publicitu?

  Na tiskovou konferenci Dominiky Gottové přišel i její manžel Timo.

  Na tiskovou konferenci Dominiky Gottové přišel i její manžel Timo.

  Nové album?

  Co se Tima týče, ten se v Mexiku nejspíše nebude jen poflakovat po boku opálené krásky. Na svém Facebooku se svěřil, že ho v následujících dnech čeká plno práce.

  „Písně na album Infinite Visions jsou hotové, můj manažer mi ale řekl, že musím napsat další album. Nemůžu říct, o co půjde, ale už myslím na to, kde ho budu nahrávat. Mám několik možností,“ napsal Timo, který také naznačil, že nové album dost možná nahraje právě v Mexiku.

  O pár hodin později si Timo opět stěžoval na pásmovou nemoc neboli jet lag.

  „Sakra, nemůžu spát, mám tolik nápadů na projekty, ale musím opravdu zvážit, co budu dělat,“ informoval své fanoušky Tolkki.

  Fotogalerie

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

  Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

  Premium

  Milostná zápletka mladých lidí. Ústřední dvojice tuší, proč je Slunečná hitem

  V lednu vstoupil na televizní obrazovky seriál Slunečná a od té chvíle si získal velké množství fanoušků. Nemalou...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz