Pátek 30. října 2020, svátek má Tadeáš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Zchudlý Timo Tolkki v Mexiku: Prodává ojetiny, odřené bundy a skládá texty o koronaviru

  Jdou po mně policisté a mají samopaly! Timo Tolkki (54) ještě před pár dny redakci Expres.cz z dalekého Mexika poslal vzkaz, v němž uvádí, že mu jde o život a klepe se strachy. Na svém Facebooku ale stále působí jako ten nejšťastnější člověk na světě, který si užívá každou maličkost. Na sociální síti například opět draží své oblečení, pustil se do prodeje aut a pochlubil se textem o koronavirové pandemii, která mu zbořila jeho nedávné plány na restart kariéry.

  Minulý týden jsme vás informovali o tom, že Timo Tolkki se v Mexiku dostal do velkých problémů s tamními úřady. Těm se vůbec nelíbí, že manžel Dominiky Gottové je v Mexiku nelegálně a nemá platné vízum. Navíc během koronavirové krize pendluje mezi Finskem, Českem a Mexikem, jak se mu zlíbí.

  „Mám velké problémy se zdejší policií. Policisté na ulicích mají samopaly a jsou velmi agresivní. Bojím se o svůj život. Jestli jsem někdy potřeboval pomoct, tak je to teď! Jednou mě zatkli a mohou mě kdykoliv zavřít do vězení,“ řekl Tolkki, jemuž prý už nezbývá moc času.

  Poprvé se letos Timo Tolkki dostal do Mexika koncem února po své krátké anabázi na Kostarice. V zemi brzy naplno propukla pandemie koronaviru a Mexiko se rychle zařadilo mezi nejhůře zasažené země na celém světě.

  Tolkki po celou dobu situaci zlehčoval, když ale zjistil, že to není žádná legrace, začal vymýšlet, jak se ze země co nejrychleji dostat. Ještě 27. června byl manžel Dominiky Gottové stále v Mexiku, o týden později už se ale procházel po ulicích Prahy. Do České republiky zamířil oklikou přes rodné Finsko, kde se po delší době potkal s rodinou, navíc se díky tomu nejspíše vyhnul povinné karanténě.

  Po zhruba týdenním pobytu v Praze, kde si Tolkki zařizoval zejména pracovní záležitosti, ale sešel se také s manželkou Dominikou Gottovou, se vydal opět do dalekého Mexika, i když ještě nedávno nadával, že život tam je pro něj noční můra a nechce se tam vracet.

  Krátce po svém velkolepém comebacku Timo běsnil znovu.

  „Mám se opravdu hodně špatně. Nikdy jsem se sem neměl vracet,“ psal nám zoufalý Timo, který nás poté poprosil o letenku. „Nemám žádné peníze, je mi úplně jedno, kdo mi letenku koupí. Potřebuji ale zmizet, jde o mé zdraví,“ napsal Tolkki s tím, že by se poté z Finska rád dostal do České republiky, ideálně do Prahy, kterou si velmi oblíbil.

  Prodává auta, bundu i košili. O koronaviru složil píseň?

  I přestože Tolkki má velký malér, na Facebooku působí velmi spokojeně. Podle jeho profilu stále žije v tamním městě Monterrey a přivydělává si dost netradiční aukcí, na sociální síti prodává například svou bundu nebo košili a nabízí také ojetá auta.

  Timo prodává své oblečení.

  Timo prodává své oblečení.

  Timo v Mexiku nejspíše prodává auta.

  Timo v Mexiku nejspíše prodává auta.

  Depresivní text o koronaviru

  Tolkki také na své fanoušky zvedl svůj nadměrně oteklý prostředníček a všem tak ukázal, co si o koronavirové pandemii vlastně myslí.

  Tolkki zvedl svůj oteklý prostředníček a všem ukázal, co si o pandemii...

  Když je řeč o koronaviru, Tolkki se na Facebooku pochlubil také papírem, na němž je propiskou napsáno několik depresivních vět o koronavirové pandemii. Možná je to jen Tolkkiho kontroverzní názor, možná jde ale o námět na novou píseň.

  „Co je za tím vším? Vidím všude vyděšené lidi. Smyslem života rozhodně není společenský distanc,“ stojí na papíře.

  Je to jen názor, nebo snad nová Tolkkiho píseň?

  Je to jen názor, nebo snad nová Tolkkiho píseň?

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Máme podvyživené děti? Trend „zdravého“ stravování je tragický, říká odborník

  Premium Špenát je hnusný, rajčata taky. Do školní jídelny nechodíme, tam nám nechutná. Jíme jen špagety a pizzu. A tak dál....

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Generace nevzdělaných dětí. Jen málokdo dělá při distanční výuce pokroky

  Premium Je osm hodin ráno, učitel zakládá virtuální místnost, do které se postupně připojí žáci. Jednomu nejde mikrofon,...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 30. října 2020, svátek má Tadeáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz