„Tenkej led“ Tima Tolkkiho: Fin dokonale vybruslil ze svých problémů

23. ledna 2020
Včera Timo Tolkki (53) zažil plno nepříjemností. Nejprve dostal definitivně košem od své životní lásky Dominiky Gottové (46) a poté řešil problémy v hotelu. Jeho věční sponzoři ho totiž nechali ve štychu a on neměl na zaplacení. Celou věc nakonec musela řešit policie. Den poté už ale Timo na všechny starosti zapomněl.

Finský hitmaker a stále ještě manžel Dominiky Gottové Timo Tolkki vyrazil ve čtvrtek odpoledne na kluziště. Rozhodl se totiž, že zavzpomíná na své dětství a po dlouhých letech si zabruslí.

„Když jsem byl malý kluk, hrál jsem několik let hokej za HJK Helsinki. Byl jsem obránce, pak mě ale dali do útoků. Dával jsem hodně gólů. Kromě hokeje jsem hrál ještě basketbal. Se sportem jsem ale úplně skončil po smrti svého otce,“ svěřil se Expresu Timo.

Na bruslích Timo nestál více než 40 let a bylo to vidět. Musel se neustále přidržovat za mantinel a sám poté přiznal, že se na kluzišti necítil příliš bezpečně.

„Bál jsem se, že spadnu,“ řekl Timo, který na kluzišti vydržel jen několik minut a poté brusle raději sundal.

Nechybělo přitom málo a Timo si nezabruslil vůbec. Finský hudebník má totiž velikost nohou 48 a takovéto „lodě“ se těžko shání. Naštěstí ale byly na půjčení brusle o velikost menší, do kterých se Tolkki s přehledem nasoukal. 

„Jsem moc rád, že jsem si mohl zabruslit, ale očividně už mi to moc nejde,“ dodal Timo.

Timo si užil krásný den.

Co se sportu týče, Tolkki zůstal alespoň velkým fanouškem a obdivovatelem. 

„Mám rád hokej, basketbal, ale třeba i atletiku. Mým nejoblíbenějším českým sportovcem je Jan Železný, obdivuji také Jaromíra Jágra a všechny ostatní české hokejisty. Český hokej má skvělou úroveň,“ zakončil Timo, který podle svých slov v současné době v Praze pracuje na nové metalové desce.

A my mu posíláme písničku Tenkej led od Lucky Vondráčkové!

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:27 pátek 22. května 2020. Anketa je uzavřena.

  • 290
  • 69
  • 58
  • 55
  • 43
  • 38
Komentáře